Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W kwietniowej edycji Auto Slalomu zwyciężył Marek Magrowski prowadzący BMW E30 318is.

Auto, bramka, gol

Data publikacji: 2013-05-27

W najbliższą niedzielę, 2. czerwca, odbędzie się druga runda zawodów z cyklu AutoSlalom Cup 2013. Ponownie miejscem zmagań kierowców z Kujaw i Pomorza będzie wyremontowany tor kartingowy Kartodrom na bydgoskim Fordonie.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Impreza inaugurująca tegoroczne mistrzostwa okręgu przyciągnęła na start 21 zawodników z regionu oraz sporą grupę kibiców. Trasa była bardzo techniczna i wymagała wyjątkowego skupienia oraz precyzji w prowadzeniu pojazdów, o czym niejeden kierowca miał okazję się przekonać. Podczas treningów zapoznawczych nie obyło się bez zwiedzania pobocza czy ominięcia bramki. Zawodnicy mieli do pokonania 3 przejazdy, po 2 okrążenia każdy. Dwa najlepsze czasy po sumowaniu dawały wynik końcowy.

W kwietniowej edycji "Auto Slalomu" zwyciężył Marek Magrowski prowadzący BMW E30 318is, który popisał się również najlepszym czasem dnia. Kolejni na mecie zameldowali się Paweł Fałdowski (Nissan Sunny) oraz Michał Głogowski (Opel Astra GSi).

W podobnej formie odbędą się niedzielne zawody. Zgłoszenia na 2. rundę AutoSlalomu przyjmowane są drogą elektroniczną (http://www.akkp.pl/zgloszenie/ ) lub w dniu imprezy do godziny 12:30. Rywalizacja będzie odbywała się w 5 klasach. O godzinie 14:00 zaplanowano zapoznanie z trasą i start pierwszego zawodnika. Zakończenie zawodów połączone z rozdaniem nagród zaplanowano na godzinę 17:00. Wpisowe wynosi 80 zł. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Kujawsko-Pomorski.

Autor: Filip Markowski

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska