Ogłoszenia sprzedaż samochodu
W niedzielę, przed bydgoski Auchan, pojawią się kierowcy rywalizujący w zawodach o tytuł Bydgoskiego Mistrza Kierownicy.

W samo południe

Data publikacji: 2011-09-07

Rusza kolejna runda zmagań o tytuł Bydgoskiego Mistrza Kierownicy. Tym razem kierowcy walczyć będą na torze przed centrum handlowym Auchan. Czekają na nich dwie próby sportowe przejeżdżane trzykrotnie. Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Zawody o tytuł Bydgoskiego Mistrza Kierownicy, organizowane przez Automobilklub Bydgoski, rozpoczną się już w niedzielę, 11. września, punktualnie o godzinie 12.00. Wziąć w nich udział może każdy, kto posiada aktualne prawo jazdy oraz sprawny technicznie samochód. Zawodnicy jeszcze przed startem będą mieli okazję do zapoznania się z nową trasą zlokalizowaną na parkingu bydgoskiego Auchan.

Na liście startowej III rundy pojawiło się już prawie dwadzieścia nazwisk. Wśród nich Mirosław Witkowski, który ku uciesze kibiców, przyjeżdża na zawody potężnym Mitsubishi Lancerem Evo IX. Choć nadmiar mocy przeszkadza bydgoskiemu kierowcy w ściganiu się po ciasnym i krętym torze, to jednak ryk silnika, strzały z rury wydechowej i efektowne "boki" dają wszystkim fantastyczną frajdę.

Bardzo licznie zapowiada się reprezentacja kierowców startujących samochodami marki BMW. Swój udział w niedzielnej rundzie zapowiada też Bartłomiej Pocełujew, który na poprzednie zawody przyjechał ścigać się efektownym Fordem Fiesta MK6. Bydgoszczanin obecnie jest wiceliderem cyklu w klasie I przegrywając nieznacznie z Jakubem Wiśniewskim. Kierowcy Fiata Seicento póki co nie ma na liście startowej, więc szanse na wskoczenie w miejsce lidera sa bardzo realne.

Więcej informacji oraz niezbędne formularze dla zawodników można znaleźć na stronie http://www.mistrzkierownicy.bydgoszcz.pl/

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska