Ogłoszenia sprzedaż samochodu
III runda AB Cup rozegrana zostanie na dwóch torach: w Toruniu, i w Bydgoszczy.

Rallysprint z wielką pompą

Data publikacji: 2011-06-03

Ruszyły zgłoszenia do III rundy Ogólnopolskiego Rallysprintu ABCUP i IV rundy BMW-Challenge. Tym razem impreza odbędzie się w dwóch miastach: na toruńskim torze rajdowym "Poligon" oraz na Staryn Rynku w Bydgoszczy.

Lokalizacja zawodów: Toruń / Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

W sobotę 4 czerwca Automobilklub Bydgoski zaprasza na wyjątkową imprezę. Początek zawodów zostanie rozegrany na toruńskim "Poligonie" przy ulicy Andersa. Później kierowcy przeniosą się do samego centrum Bydgoszczy, gdzie ulicami Starego Miasta przejadą widowiskowy odcinek specjalny. Dodatkowo odbędzie się turniej na symulatorach rajdowych samochodem BMW E30 w Richards Burns Rally. Bydgoski odcinek specjalny jest również wliczany do klasyfikacji imprezy.

Po godz. 20 wszyscy uczestnicy zawodów zostaną zaproszeni do bydgoskiego OlimpicBowlingCenter przy ul. Toruńskiej 59, gdzie do samego rana będzie trwała impreza integracyjna z dyskoteką i turniejem bowlingowym (turniej zaczynamy od 22, stoliki zarezerwowane są od 21.30 - również w cenie wpisowego).

Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich wymagających zawodników oraz kierowców startujących amatorsko posiadających sprawny technicznie samochód i kask. Każdy uczestnik sobotnich zawodów sklasyfikowany w generalce cyklu Bydgoski Mistrz Kierownicy, zostanie zwolniony z wpisowego na IV rundę ABCUP w Bednarach pod Poznaniem 30 lipca br.

Plan zawodów:

9.00 - 10.00 - treningi w Toruniu na torze rajdowym "Poligon".
10.00 - start pierwszej załogi z pomiarem czasu
16.00 - start pierwszej załogi na Starym Rynku w Bydgoszczy.

W Toruniu planujemy osiem bardzo długich odcinków + poranny trening na odcinku testowo- treningowym. Każdą z prób rozpoczynamy wspólnym zapoznaniem trasy w kolumnie za pojazdem organizatora. Następny przejazd to już szybsza jazda zapoznawcza z trasą w odstępach czasowych między kierowcami, jednak bez pomiaru czasu. Trzy kolejne przejazdy każdej z prób to już walka o cenne sekundy z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu (kostki pomiarowe w każdym samochodzie). Wyniki z próby będą na bieżąco wyświetlane na monitorze, a po każdej pętli wydruki klasyfikacji z pętli są wywieszane w biurze imprezy. Wyniki live na www.motoresults.pl

Od godz. 16.00 na starym rynku w Bydgoszczy podczas odprawy wyjaśnimy zawodnikom wszystkie szczegóły dalszej jazdy.

Wpisowe w wysokości 199 zł (zgłoszenie wypełnione w 2 terminie to 249 zł) płatne jest w dniu imprezy. Elektronicznie zgłoszenie należy wypełnić do dnia 2. czerwca.

Regulamin uzupełniający:
http://www.bmw-challenge.pl/wp-content/uploads/2011/05/reg-uzupelniajacy-torun+bydgoszcz-2011.doc
Elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz prowizoryczna lista zgłoszeń: http://www.abcup.chronotec.pl/

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

Szymon napisał(a) dnia: 2011-06-01

Jol Erdi pasy są dobrze :) grunt to trzymać gazik heheh

Erdi napisał(a) dnia: 2011-06-01

Szymon pasy dobrze zamocuj!!!:):) i 3maj GAZ:)

Szymon napisał(a) dnia: 2011-06-01

go go go będzie ogień !!!!

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska