Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Paweł Bartoszewicz sponsorowany przez firmę SEBAN w Hondzie Civic

Jeszcze wszystko może się zdarzyć

Data publikacji: 2010-11-04

Po długiej, półrocznej przerwie kierowcy rywalizujący o Samochodowe Mistrzostwo Torunia powracają na tor Poligon. To już przedostania prosta przed końcem sezonu.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Wielkie emocje towarzyszyły ubiegłorocznej trzeciej rundzie SMT "Mini-Max". Więcej na ten temat przeczytać można w artykule "Seban Cup już za nami". My tą relację do dziś wspominamy z dużym sentymentem, gdyż ten tekst był pierwszych hitem czytelniczym JazdyMiejskiej.pl. W ciągu miesiąca od daty publikacji otworzyło go blisko tysiąc osób! Zdjęcie rozpędzonego Mercedesa wykonane podczas tych zawodów przez jednego z naszych Czytelników, nadal jest najchętniej oglądaną fotografią w Galerii tworzonej na naszym portalu przez internautów.

Równie wielkie emocje prawdopodobnie czekają nas na toruńskim torze przy ul. Andersa już w najbliższą niedzielę. Głównym sponsorem przedostatniej rundy tegorocznego cyklu Mini-Max ponownie jest duża firma oponiarska z Rogowa w gminie Lubicz. Seban Cup 2010 to jednocześnie szósta runda znanego już w całym kraju Kujawsko-Pomorskiego Rallysprintu (w tej klasyfikacji uwzględniani są kierowcy ścigający się w Samochodowych Mistrzostwach Torunia i AB Cup'ach).

Na dwie rundy przed końcem zmagań o Samochodowe Mistrzostwo Torunia sprawa tytułu jest jeszcze całkowicie otwarta.

- Tu się wszystko jeszcze może wydarzyć, scenariuszy pozostaje naprawdę wiele - podkreśla Jan "Broda" Balcerak, dyrektor zawodów.

Dodatkowym smaczkiem dla zawodników, a zwłaszcza dla kibiców może być fakt, że na Poligonie po raz kolejny być może pojawi się auto klasy WRC. Swoją formę przed kolejnym, zbliżającym się wielkimi krokami warszawskim Rajdem Barbórka, zamierza sprawdzić kilkukrotny rajdowy samochodowy mistrz Torunia, Jacek Ptaszek. Gdyby jednak utytułowany torunian nie dał rady dotrzeć w niedzielę na ul. Andersa, to z pewnością wielu innych zawodników z regionu zadba o to, by widzowie się nie nudzili.

Kibice, którzy dotrą na Poligon, nie tylko emocji będą mieli pod dostatkiem. Będą mogli porządnie nasycić również swoje żołądki. Na zgłodniałych jak zwykle ma czekać kuchnia polowa z wyśmienitą wojskową grochówką i ognisko z pieczonymi kiełbasami. Zgłoszenia do piątku przyjmowane są w sekretariacie organizatora, czyli Automobilklubu Toruńskiego. W dniu zawodów biuro rajdu czynne będzie na torze w godzinach 7.00-8.15. Start pierwszej załogi tradycyjnie zaplanowano na godz. 9.00. Ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców nastąpi prawdopodobnie ok. g. 15.

Zobacz poprzednią edycję SEBAN Cup 2009.

Autor: Tomasz Niejadlik

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska