Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
W gronie sponsorów niedzielnę rundy Bydgoskiego Mistrza Kierownicy znalazł się Mirosław Witkowski.

Bydgoski mistrz sprawdzi się na Kartodromie

Data publikacji: 2012-09-29

Po raz pierwszy kierowcy rywalizujący o tytuł Bydgoskiego Mistrza Kierownicy, ścigać się będą po zmodernizowanym torze kartingowym przy ulicy Fordońskiej 116. Na niedzielę, 30. września, zaplanowano IV rundę tych zmagań.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

W czasie, gdy na szutrowych odcinkach specjalnych wokół Mikołajek, najlepsi kierowcy z Polski i Europy będą rywalizowali w 69. Rajdzie Polski, zapach sportowego paliwa unosić się będzie również nad bydgoskim Kartodromem. W niedzielę, 30. września, punktualnie o godzinie 12.00 wystartuje IV runda Bydgoskiego Mistrza Kierownicy. Kierowcy z Kujaw i Pomorza walczyć będą tym razem na świeżo przebudowanym torze kartingowym przy ulicy Fordońskiej 116.

Zawodnicy będą mieli do pokonania jedną próbę sportową, przejeżdżaną czterokrotnie. Na drodze zostanie ustawiona szykana oraz beczka do nawrotu. Tutaj kibice mogą liczyć na efektowną i widowiskową jazdę jednego z faworytów i sponosrów imprezy, Mirosława Witkowskiego (Mitsubishi Lancer). Kierowca z Białych Błot potrafi skutecznie podnieść poziom adrenaliny u niejednego miłośnika szybkich samochodów, a płomienie wydobywające się z ogromnego wydechu stają się sprawdzianem refleksu dla lokalnych fotografów. Do Bydgoszczy aż z Nowego Miasta Lubawskiego przyjedzie też Daniel Wyrzykowski (Honda Civic), który na asfaltowym i krętym torze będzie z pewnością groźnym rywalem dla grafitowego "miśka". Swój udział w niedzielnych zawodach zapowiedział także doświadczony i szybki Michał Głogowski (Opel Astra GSi). Na bydgoskim Kartodromie zobaczymy również bardziej popularne i codzienne auta: Fiata CC, Daewoo Matiza czy... Porsche 924.

Więcej informacji oraz lista zgłoszeń znajduje się na "fanpejdżu" cyklu: http://www.facebook.com/groups/216614298368893/.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska