Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Marcin Gagacki z Oponeo Motorsport wystartuje w 20. Rajdzie Rzeszowskim.

Z treningu na rajd

Data publikacji: 2011-08-02

Już w najbliższy weekend zawodnicy Oponeo Motorsport będą walczyć o kolejne punkty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski podczas 20. Rajdu Rzeszowskiego.

Lokalizacja zawodów: Rzeszów, podkarpackie

W dniach 4-6 sierpnia odbędzie się 20. Rajd Rzeszowski. Impreza będzie miała wyjątkowo międzynarodowy charakter. Oprócz rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski będzie to 7. runda Pucharu Europy Centralnej CEZ-FIA oraz 5. runda DMACK Tyres Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Słowacji.

Rajd zapowiada się bardzo ciekawie. Trudne i techniczne odcinki będą bardzo wymagające, a dodając do tego to,
że pogoda płata ostatnio figle i jest nieprzewidywalna, może być naprawdę interesująco.

- Podczas dwumiesięcznej przerwy był czas na odpoczynek, trening oraz przygotowanie auta na Rzeszów - mówi czołowy kierowca Oponeo Motorsport, Marcin Gagacki. - Wraz z kolegami startującymi w zawodach rangi okręgowej wziąłem udział w treningu podczas Porsche Track Day na Torze Poznań. Trening ten miał na celu oponowanie lepszego toru jazdy oraz wyczucia optymalnego punktu hamowania z dużej prędkości. Był też okazją do przetestowania opon kilku producentów i zebrania cennych informacji przez lidera w sprzedaży opon w internecie - firmę OPONEO. Na torze zrobiłem ok 120 km i mam nadzieje że pomoże to osiągnąć dobry wynik na Rzeszowskim.

Na prawym fotelu "Gacka" zobaczymy tym razem Marcina Bilskiego, z którym bydgoski kierowca zdobył 3. miejsce w klasie N3 i w grupie N w 2003 roku.
- Mam nadzieje że razem szybko odnajdziemy dobre tempo jazdy na odcinkach - dodaje Marcin Gagacki 

Autor: Oponeo Motorsport

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska