Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Marcin Gagacki zmienia rajdówkę i pozyskuje nowego partnera medialnego - TVP Bydgoszcz.

Gagacki z naklejką TVP Bydgoszcz

Data publikacji: 2012-03-14

W tym sezonie załoga Marcin Gagacki i Marcin Bilski ponownie będzie startowała w barwach zespołu Oponeo Motorsport. Na ich nowej rajdówce pojawi się jednak również nowe logo - bydgoskiego oddziału Telewizji Polskiej.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Stosowne porozumienie między TVP Bydgoszcz a zespołem Oponeo Motorsport podpisano we wtorek, 13 marca. Na ręce rajdowego mistrza Polski w klasie N3 Marcina Gagackiego oficjalne dokumenty złożył dyrektor lokalnego oddziału TVP Tomasz Pietraszak. Tym samym TVP Bydgoszcz została pierwszym ośrodkiem regionalnym publicznej telewizji, który będzie wspierał zespół w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

- Życzę gumowych drzew, jak najlepszych wyników i kolejnego tytułu mistrza z logo na aucie i gdzie się tylko da - powiedział Tomasz Pietraszak, dyrektor TVP Bydgoszcz.

Marcin Gagacki szykuje jednak kolejną niespodziankę dla swoich kibiców. W Rajdzie Świdnickiego, który rozgrywany będzie już za miesiąc (20-22 kwietnia), załoga Oponeo Motorsport/TVP Bydgoszcz wsiądzie do nowej rajdówki. Jakie auto będzie następcą charakterystycznej Hondy Civic Type-R, zespół na razie nie chciał zdradzić. Obiecał, że wszystkiego dowiemy się już niebawem.

Fani bydgoskiego kierowcy będą mogli już w najbliższym numerze rajdowego magazynu WRC (ukaże się w piątek 23 marca) przeczytać wywiad z czołowym kierowcą zespołu Oponeo Motorsport/TVP Bydgoszcz.

Źródło: TVP Bydgoszcz

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu

Gacek napisał(a) dnia: 2012-03-17

Trzymajcie, trzymajcie. Niebawem sie okaże co i jak.

Pozdrawiam

Lockefeler napisał(a) dnia: 2012-03-15

Extra pomysł Karolu, Gacek potrafi widowiskowo jeździć czymś takim. Jak widziałem, co wyprawiał Astrą w Toruniu, to byłem w szoku. Trzymamy kciuki Panie Marcinie!

KAROL napisał(a) dnia: 2012-03-15

4 ŁAPY OBSTAWIAM, MOŻE EVO?

Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska