Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Marcin Rybski i Michał Radłowski na podium Mistrzostw i Pucharu Polski w Supermoto.

Kolejne tytuły dla LKT "Wyczół" Gościeradz

Data publikacji: 2011-09-12

Na malowniczo położonym torze kartingowym w Starym Kisielinie odbyła się ostatnia runda Mistrzostw i Pucharu Polski w Supermoto. W zawodach wystartowali Marcin Rybski oraz Michał Radłowski z spod bydgoskiego klubu sportowego.

Lokalizacja zawodów: Stary Kisielin, lubuskie

W klasie S1 Mistrzostw Polski Supermoto w całym sezonie trwała zacięta walka o punkty. Nie inaczej było na torze w Starym Kisielinie k/Zielonej Góry.

W pierwszym biegu kilka razy zmieniała się pozycja lidera o którą walczyli: Marcin Rybski wraz z Karolem Mochockim, Marcinem Kołoczkiem oraz Piotrem Kaczorowskim. Ostatecznie zawodnik LKT "Wyczół" Gościeradz zajął 3. miejsce. W drugim biegu walka o zwycięstwo trwała już tylko pomiędzy dwoma Marcinami - Rybskim i Kołoczkiem, z której zwycięsko wyszedł ten drugi. Rybski minął linię mety tuż za nim. Po bardzo równym sezonie i zaciętej walce w klasie S1 Mistrzostw Polski Marcin Rybski został II Wicemistrzem Polski.

W klasie 250 Pucharu Polski wystartował Michał Radłowski. Michał jak zawsze waleczny w ten weekend walczył również z kontuzją nadgarstka, której nabawił się na treningu wolnym przed zawodami. W pierwszym biegu ręka jeszcze dawała jakoś radę i Michał po zaciętej walce z Tomaszem Nawrockim zajął 3. miejsce, natomiast ból i słabnący z okrążenia na okrążenie motocykl w drugim biegu nie pozwolił zawodnikowi na walkę. Ostatecznie Michał Radłowski zajął 4. miejsce. W całych zawodach motocyklista LKT "Wyczół" Gościeradz również zajął miejsce tuż za podium. Cały sezon dzięki walecznej, równej jeździe zakończył się dla Michała bardzo dobrze - 3. miejsce w stawce 25 zawodników należy uznać za sukces.

W kolejnym sezonie 2012 Marcin Rybski wraz z Michałem Radłowskim powalczą już razem w Mistrzostwach Polski.
Gratulacje chłopaki !!!

Autor: Marcin Gagacki

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska