Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Platinum oficjalnym sponsorem wyścigów Porsche GT3 CCCE

Platinum oficjalnym sponsorem wyścigów Porsche GT3 CCCE

Data publikacji: 2014-09-08

5 państw, 7 przejazdów i 19 samochodów Porsche 911 ? tak przedstawia się w liczbach tegoroczna edycja Porsche Platinum GT3 CCCE, która odbędzie się już 28 września w Poznaniu.

Lokalizacja zawodów: Polska, -- świat --

ORLEN Oil, wiodący producent olejów dla motoryzacji, jest sponsorem całej serii startów, rozgrywanych na europejskich torach.

Poznański wyścig będzie przedostatnim spośród siedmiu rozgrywanych na torach w Polsce, Czechach, Austrii, na Węgrzech i Słowacji. W ogólnej klasyfikacji obecnie prowadzi Polak Stefan Biliński z drużyny Förch Racing.

Zaangażowanie we wsparcie sportów motorowych jest istotnym elementem działalności ORLEN Oil. Współpraca z zawodnikami startującymi w wyścigach Porsche umożliwia testowanie nowych rozwiązań technologicznych marki Platinum, a także wzmacnia jej wizerunek.

Współtworząc cykl wyścigów Porsche Platinum GT3 CCCE, mamy okazję podzielić się z miłośnikami szybkich samochodów naszą pasją do wyścigów i towarzyszącym im niezwykłym emocjom. Współpraca marki Platinum z zawodnikami rywalizującymi w samochodach Porsche pozwala na testy produktów w ekstremalnych warunkach wyścigowych i przekłada się na dalszy rozwój marki ? dodaje Marcin Gralewski, prezes Orlen Oil.

Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe to seria wyścigów samochodowych w krajach Europy Środkowej organizowana przez Porsche. Wśród 19. kierowców o zwycięstwo rywalizuje aż 11. Polaków. W tym sezonie, klasyfikacja została podzielona na dwie grupy A i B, w zależności od doświadczenia kierowców w rajdach. Taka forma wyścigów wzmacnia rywalizację wśród uczestników z grupy B, którzy po raz pierwszy startują w wyścigu. Porsche GT3 Cup Challenge odbywa się także w innych częściach świata, a nazwa przejazdów zmienia się adekwatnie do regionu świata, w którym są rozgrywane.

Więcej informacji na: http://www.gt3ccce.com/ oraz https://pl-pl.facebook.com/porschegt3ccce

Autor: Informacja prasowa

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska