Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Po giełdzie czas na AutoSlalom

Po giełdzie czas na AutoSlalom

Data publikacji: 2013-09-05

Już w najbliższą niedzielę, 8. sierpnia, odbędzie się piąta runda zawodów z cyklu AutoSlalom Cup 2013. Ponownie miejscem zmagań kierowców będzie tor kartingowy w Bydgoszczy.

Lokalizacja zawodów: Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sezon ogórkowy już za nami, więc mistrzowie kierownicy wracają z urlopów. W najbliższą niedzielę 8 września na Kartodromie w Bydgoszczy będą oni mieli okazję powalczyć o kolejne puchary. Tradycyjnie do pokonania są 3 przejazdy, po 2 okrążenia toru każdy (plus przejazd zapoznawczy). Dwa najlepsze czasy po sumowaniu decydują o wyniku końcowym.

Zgłoszenia na 5. rundę AutoSlalomu przyjmowane są drogą elektroniczną (http://www.akkp.pl/zgloszenie/ ) lub w dniu imprezy do godziny 12:30. Rywalizacja będzie odbywała się w 5 klasach. O godzinie 14:00 zaplanowano zapoznanie z trasą i start pierwszego zawodnika. Zakończenie zawodów połączone z rozdaniem nagród zaplanowano na godzinę 17:00. Wpisowe wynosi 80 zł. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Kujawsko-Pomorski.

Autor: Filip Markowski

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska