Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Po mszy będzie ostra jazda

Po mszy będzie ostra jazda

Data publikacji: 2017-02-22

W najbliższą niedzielę, 26 lutego, zgodnie z coroczną tradycją odbędzie się nabożeństwo w intencji środowiska sportów motorowych. Jak zwykle tuż po mszy miłośnicy sportowych jazd przeniosą się do MotoParku Toruń na oficjalny przedsezonowy trening.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Motosportowcy, klubowi działacze, sędziowie i sympatycy w kościele pw. Matki Możej Nieustającej Pomocy na toruńskich Bielawach spotkają się już po raz siódmy. Nabożeństwo w świątyni mieszącej się przy ul. Szczecińskiej 38 rozpocznie się o godz. 10.00. Odprawi je miejscowy proboszcz i jednocześnie kapelan kujawsko-pomorskich motosportowców – ksiądz Zbigniew Łukasik. Z racji na porządek organizacyjny i komunikacyjny dla osób ze środowiska motorowego przyjazd pod kościół wskazany jest przyjazd do g. 9.45. W trakcie mszy odbędzie się m.in. święcenie kasków i innych akcesoriów służących bezpieczeństwu zawodników, a tuż po niej święcenie pojazdów. Wszystkie kluby i zespoły zainteresowane oficjalnym udziałem w nabożeństwie proszone są o przesłanie informacji o tym zamiarze na adres kontakt@mercedestorunclub.pl. Zgłoszenia można dokonać także w niedzielę na miejscu do godz. 9.40.

Tuż po święceniu pojazdów kolumna maszyn przejedzie z ulicy Szczecińskiej na teren MotoParku Toruń. Po godz. 11.00 rozpocznie się kolejny oficjalny trening otwierający sezon. Jazdy po asfaltowej pętli toru rallycrossowego zaplanowano do godz. 15.00. Warunkiem udziału będzie podpisanie stosowanego oświadczenia o uczestnictwie w treningu na własne ryzyko oraz uiszczenie opłaty w wysokości 30zł na poczet wynajmu toru i sprzątania obiektu. Udział drifterów według indywidualnych uzgodnień. De facto w niedzielnym track dayu może wziąć udział dosłownie każdy posiadacz auta bądź motocykla. Tego dnia tor będzie otwarty zarówno dla właścicieli maszyn fachowo przygotowanych do sportu, jak i dla użytkowników typowo seryjnych samochodów. Dla kierowców i pasażerów biorących udział  w przejazdach po torze, wskazane jest posiadanie kasków. Nie jest to jednak warunek konieczny.

Więcej szczegółów można uzyskać pisząc pod wskazany adres (kontakt@mercedestorunclub.pl) lub dzwoniąc na numer 605 58 57 51.

Autor: Tomasz Niejadlik

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska