Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Sponsorem głównym Pucharu Fiata jest spółka Automobile Torino

Puchar Fiata na przedostatniej prostej

Data publikacji: 2012-11-04

Trofeo Automobile Torino wkracza w decydującą fazę. Na końcowy sukces w cyklu obywającym się w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia szansę ma jeszcze aż kilku zawodników. Atrakcyjne nagrody czekają.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Po przeszło czteromiesięcznej przerwie wracają Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Torunia "Mini-Max" a wraz z nimi markowy Puchar Fiata. Czwarta runda tegorocznych Mini-Maksów i Trofeo Automobile Torino odbędzie się w Narodowe Święto Niepodległości, czyli w dniu 11. listopada na Torze Rajdowym "Poligon".

W TAT mają prawo uczestniczyć wszyscy kierowcy Fiatów o pojemnościach skokowych silników nie przekraczających 1250ccm. W pierwszych trzech rundach do rywalizacji o trofea przystąpiło w sumie ośmiu zawodników. Praktycznie wszyscy oni zachowali szanse na podium całego cyklu. Wśród startujących są nie tylko reprezentanci Pomorza i Kujaw, ale także Wielkopolanie.

Na razie dosyć zdecydowanym liderem jest Mateusz Siłakowski z Automobilklubu Toruńskiego, jednak w dwóch ostatnich odsłonach pucharu jest całkiem sporo punktów do zgarnięcia i chełmżanin bynajmniej jeszcze nie może czuć się zwycięzcą. Do końca z pewnością będzie walczył m.in. Szymon Świątkowski i paru innych kierowców. Organizatorzy liczą, że w dwóch ostatnich rundach RSMT Mini-Max i Trofeo Automobile Torino wezmą też udział kolejni posiadacze Seicento i Cinquecento. Na starcie najbliższej imprezy pod nazwą Seban Rally Cup'12 powinno stanąć także co najmniej jedno Punto.

Sponsorem głównym Pucharu Fiata jest spółka Automobile Torino. Autoryzowany dealer tejże marki działający na terenie aż kilku województw, w tym również na Kujawach, a konkretniej we Włocławku, dla najlepszych zawodników w całym cyklu ufundował atrakcyjne nagrody.

Mistrz Trofeo Automobile Torino otrzyma:

  • bon o wartości 200zł do sklepu Rallyshop.pl, czterolitrową bańkę oleju Platinum Rally Sport 10W60 o wartości 132zł, płyn hamulcowy DOT 5.1 o podwyższonej temperaturze wrzenia (do 260 stopni C, 1,5 L).

Dla I-wicemistrza przygotowano następujący zestaw:

  • bon o wartości 100zł do sklepu Rallyshop.pl, czterolitrowa bańka oleju Platinum Rally Sport 10W60 o wartości 132zł, płyn hamulcowy DOT 5.1 o podwyższonej temperaturze wrzenia (do 260 stopni C, 1,5 L).

Z kolei zdobywca trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej TAT otrzyma:

  • czterolitrową bańkę oleju Platinum Rally Sport 10W60 o wartości 132zł i płyn hamulcowy DOT 5.1 o podwyższonej temperaturze wrzenia (do 260 stopni C, 1,5 L).

Spółka Automobile Torino dla najlepszych w całej tegorocznej rywalizacji ufundowała również okazałe puchary, które zostaną wręczone na zakończenie ostatniej, grudniowej rundy RSMT Mini-Max.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska