Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Rajdowa WOŚP w Makowie Podhalańskim

Prawie 17.000 zł - to był rekord!

Data publikacji: 2011-01-17

Aż tyle pieniędzy udało się zebrać organizatorom Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim. Najdrożej wylicytowano przejazd z Andrzejem Jaroszewiczem. Nowy pilot wyłożył za tą przyjemność aż 500 zł.

Lokalizacja zawodów: Maków Podhalański, małopolskie

3 edycja Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegła końca. Organizatorzy właśnie podliczyli ilość zebranych pieniędzy - udało się zgromadzić dokładnie 16,325 złotych! Jest to wielki sukces i wspaniałe podziękowanie za trud włożony w przygotowania.

- Dzień przed imprezą można było lekko się podłamać, kiedy w południowych godzinach zaczął padać deszcz - opowiada Gabriel Borowy - Kiedy wieczorem przestało padać, zza chmur wyłoniły się gwiazdy - wiedzieliśmy, że to właśnie to. I faktycznie, szczęście jak co roku nam sprzyjało!

Impreza rozegrana została w słonecznej aurze. Co prawda w niektórych miejscach wody było po kostki, a trasa z powodów zalania musiała być skrócona, to nic nie przeszkodziło w pobiciu o ponad 7 tysięcy złotych zeszłorocznego rekordu.

Kibice mogli zasiąść na fotelu obok jednego ze specjalnie zaproszonych Gości. Za najwyższą cenę, 500 złotych,  został wylicytowany przejazd z Andrzejem Jaroszewiczem w Seacie Leonie Cupra R.

W klasyfikacji kręciołka zwyciężył Wojciech Wilk (Renault Clio). Na drugim miejscu zakończył Łukasz Kozień (Fiat 126p.), a na trzecim Dominik Cholewa (Citroen Saxo). Nagrody w kręciołku ufundowała firma Platinum Orlen Oil.

- W imieniu organizatorów chciałbym podziękować naszym partnerom: Orlen Oil, DARK DOG Energy Drink, 4motorsport.pl, Firma LitDrew, Family Camp, sklep Rajski - Lewiatan, sklep PoloMarket, WRT-Karting, Oklejanie.net, restauracji Estragon, karczmie Koliba oraz pizzerii Palermo, PKP Nieruchomości. Ogromne podziękowania należą się także Burmistrzowi miasta Maków Podhalański, Panu mgr Pawłowi Sali - dodaje Gabriel Borowy. - Nieocenioną pomoc przyniosły nam także: Ochotnicza Straż Pożarna oraz komenda Policji w Makowie Podhalańskim. Za wszelką pomoc dziękujemy także Domowi Kultury oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Makowie. Chciałbym także w swoim imieniu podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w mniejszym lub większym stopniu, wszystkim zawodnikom i kibicom. W szczególności także chciałbym podziękować chłopakom z  Automobilklubu Południowego - ich profesjonalizm, szczegółowość oraz wielka chęć do pomocy jest czymś, co bardzo doceniam.

Automobilklub Południowy: - Z naszej strony chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tej kwoty na rzecz WOŚP oraz za to, że mogliśmy uczestniczyć w tym wielkim i szczytnym wydarzeniu w Makowie Podhalańskim!


Zapraszamy na oficjalna strona WOŚP w Makowie Podhalańskim: www.wosp.rajdowypuchar.pl oraz do obejrzenia relacji: Relacja MaxxSport.

Źródło: Automobilklub Południowy

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY UŻYWANE FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska