Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Rusza kolejny sezon cyklu AB CUP i FEDERAL BMW-Challenge

Rusza kolejny sezon cyklu AB CUP i FEDERAL BMW-Challenge

Data publikacji: 2014-03-18

W pierwszą sobotę kwietnia na torze w Bednarach nowy sezon rozpoczną kierowcy rywalizujący w Ogólnopolskim Rallysprincie AB CUP i BMW Challenge. Swój udział już zapowiedział aktualny mistrz, Waldemar Balcerek z Pleszewa.

Lokalizacja zawodów: Bednary, wielkopolskie

Organizatorzy na inaugurację sezonu 2014 przygotowali dwie próby sportowe przejeżdżane czterokrotnie. Lista startowa została otwarta, a na niej już widnieje blisko 30. nazwisk z całej Polski. Do startu szykuje się obrońca mistrzowskiego tytułu - Waldemar Balcerek w Mitsubishi Lancerze Evo IX. Licznie prezentuje się klasa BMW, która w tym roku rywalizować będzie w cyklu pod nową nazwą - Federal BMW Challenge.  Pierwsza załoga pojawi się na starcie o godzinie 10:20.

Dla zawodników

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej: http://archiwum.motoresults.pl/reg/register.php
Regulamin uzupełniający:
http://bmw-challenge.pl/wp-content/uploads/2014/03/2014-I-runda-Bednary-regulamin-uzupe%C5%82niaj%C4%85cy.pdf

Harmonogram zawodów:
8.00 - 9.30 - przyjmowanie zgłoszeń
8.30 - 9.45 - odcinek testowo-treningowy
10.00 - odprawa z uczestnikami
10.20 - przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby
ok.19.00 - zakończenie imprezy

W zawodach mogą wziąć udział kierowcy posiadający prawo jazdy, samochód z ważnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczeniem OC. Samochody muszą być wyposażone w klatkę bezpieczeństwa (w przypadku cyklu AB CUP dopuszcza się tzw. roll bar - półklatkę), min. 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel.

Do rywalizacji w cyklu FEERAL BMW-CHALLENGE dopuszczone są samochody spełniające wymagania regulaminu technicznego FEDERAL BMW-CHALLENGE. Regulamin dostępny jest na stronie www.bmw-challenge.pl.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska