Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Kierowcy startujący w Samochodowym Wyścigu Płaskim będą mieli do pokonania odcinek o długości 1,9km.

Z metą na dożynkach

Data publikacji: 2012-09-07

Automobilklub Lubawski Kleina Team już po raz kolejny organizuje wyścig samochodowy wzorowany na formule górskiego rallysprintu. Choć na trasie gór zabraknie, to meta będzie wyjątkowa - na gminnych dożynkach w Rumienicy.

Lokalizacja zawodów: Rumienica, warmińsko-mazurskie

W niedzielę, 9. września, Automobilklub Lubawski Kleina Team zaprasza na Samochodowy Wyścig Płaski we wsi Gutowo. Kierowcy rywalizować będą na trasie o długości 1,9 kilometra, przejeżdżanej dwu- lub trzykrotnie (w zależności od liczy startujących). Start pierwszej załogi zaplanowano na godzinę 9.00. Meta i uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców odbędą się podczas gminnych dożynek w Rumienicy.

Kierowcy startujący w Samochodowym Wyścigu Płaskim będą podzieleni na klasy, w zależności od pojemności silnika. Dobrą informacją jest to, że w Klasie 1 startować mogą auta do pojemności 1150cm2. Dodatkowo organizatorzy przygotowali Klasę Maluch (Fiaty 126p poj. do 652cm3 – na bazie podzespołów 126p) oraz "Grupę G" dla zawodników z licencją "R" oraz zaproszonych gości. Wpisowe wynosi od 70 zł (dla członków ALKT), do 120zł dla kierowców niezrzeszonych w żadnym klubie PZM. 

Więcej informacji oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie Automobilklubu.

Fot. Bartosz Jędrzejewski.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska