Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Załoga Wojtek Chuchała i Kamil Heller zajęła 3. miejsce w klasie N podczas Rajdu Koszyc.

Chuchała odrobił starty, do podium zabrakło czasu

Data publikacji: 2012-09-09

Reprezentanci LOTOS - Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, podczas drugiego etapu Rally Kosice powetowali sobie piątkowe niepowodzenie. W sobotę wygrali "enkę" i zajęli 3. miejsce w generalce klasyfikacji dnia.

Lokalizacja zawodów: Kosice, -- świat --

Równe i szybkie tempo zaowocowało trzecią pozycją w "generalce" RSMP w klasyfikacji dnia. Załoga L-SPRT wygrała również sobotni etap w grupie N, a na mecie odebrała puchary za trzecią pozycję w "ence" oraz drugą w Klasyfikacji Producentów w całych zawodach. Kolejne zwycięstwo w klasyfikacji samochodów produkcyjnych zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team odnieśli w sobotniej rundzie słowackiego czempionatu, którą zakończyli tuż za podium "generalki".

- Za nami bardzo dobry etap, który przebiegł bez większych problemów. Dowieźliśmy świetne miejsce w dniu, z czego bardzo się cieszymy, choć z pewnością szkoda straconych wczoraj punktów. Dzisiaj trochę zaskakiwała nas pogoda, zaliczyliśmy też małą przygodę. Na hamowaniu lekko wpadliśmy w krzaki, ale ponieważ staramy się szanować zieleń, uciekło tylko kilka sekund. Dziękujemy całemu Zespołowi, naszym Partnerom: Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Geberit, SJS oraz Sony VAIO, a także naszym kibicom - podsumował Wojtek Chuchała.

- Z dzisiejszego dnia jesteśmy zadowoleni, szkoda tylko wczorajszych problemów, bo byłoby naprawdę super. Mieliśmy fajne tempo przez cały weekend i jechało nam się bardzo dobrze. Dodatkowych emocji dostarczyła rywalizacja z Tomkiem Kucharem i Michałem Bębenkiem, z której ostatecznie udało nam się wyjść zwycięsko. Finałowa pętla też poszła okej, na pierwszym odcinku udało nam się poprawić. Później też było w porządku, może poza przygodą na drugim oesie, ale ona kosztowała kilka sekund. Dziękujemy całemu Zespołowi za świetną pracę i do zobaczenia na Rajdzie Polski! - uzupełnił Kamil Heller.

Autor: Mateusz Senko

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska