Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Zbigniew Staniszewski wystartuje w Szutrowym Pucharze Ak.Warmińskiego

Staniszewski szutrów nie odpuszcza

Data publikacji: 2011-07-14

Na kolejnej rundzie Szutrowego Pucharu Autmobilklubu Warmińskiego nie mogło zabraknąć "miejscowego" kierowcy, który takie trasy kocha najbardziej. Oprócz popularnego "Stanika" swój udział w zawodach zadeklarował również Włodek Kubasik.

Lokalizacja zawodów: Frączki, warmińsko-mazurskie

Wiatr i słońce to najwięksi sprzymierzeńcy w przygotowaniach do kolejnych rund Szutrowego Pucharu Automobilklubu Warmińskiego oraz rund Mistrzostw Warmii i Mazur, które zostaną rozegrane już 16 i 17 lipca na torze w podolsztyńskich Frączkach.

Przy trwającej już tak długo przerwie w imprezach dla amatorów organizatorzy mają nadzieję, że oprócz pogody, przede wszystkim dopiszą żądni szutrowych emocji kierowcy. W zawodach zapowiedzieli swój udział znakomici goście ze Zbyszkiem Staniszewskim na czele. Na starcie pojawi się także Włodek Kubasik w swym coraz szybszym "RURAKU". Organizatorzy postanowili dodatkowo wszystkich uczestników z Grupy J zwolnić z wpisowego podczas tej imprezy. Taki bonus dla najmłodszych ma być bodźcem do zwiększenia zainteresowania sportami motorowymi kolejnych rodziców przyszłych mistrzów.

Dla wszystkich uczestników i zawodników startujących w tych rundach działacze miejscowego klubu przygotowali niespodziankę. Serdecznie zapraszamy zawodników do udziału w zawodach ( zapisy drogę @ lub do godz 9:00 w dniu zawodów ), a kibiców do kibicowania swoim faworytom już od pierwszego przejazdu wyścigowego od godziny 11:30.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
motosport AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska