Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Team TOTAL zaprasza do świata pasjonatów motoryzacji

Team TOTAL zaprasza do świata pasjonatów motoryzacji

Data publikacji: 2015-10-13

Klaudia Podkalicka (rajdy terenowe), Hubert Ptaszek (rajdy WRC), Patryk Mikiciuk (dziennikarz), Adam Klimek (mechanik) - czterech ekspertów i miłośników motoryzacji tworzy Team TOTAL.

Lokalizacja zawodów: Warszawa, mazowieckie

Klaudia Podkalicka, czyli najszybsza Polka za kierownicą, Hubert Ptaszek - mistrz rajdów WRC w Szwecji i Sardynii, Adam Klimek - najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce oraz Patryk Mikiciuk - pasjonat i dziennikarz. Czterech ekspertów i miłośników motoryzacji tworzy Team TOTAL, by wspólnie dzielić się swoją wiedzą z polskimi kierowcami i mechanikami. Dla tych ostatnich powstała specjalna, pierwsza tego typu w Polsce, platforma internetowa Team TOTAL Pro.

Team TOTAL to zespół specjalistów i pasjonatów czterech kółek, którzy wprowadzą polskich kierowców i mechaników w tajniki motoryzacji, nie tylko sportowej. Dzięki nim osoby zainteresowane tą tematyką poznają świat samochodów od podstaw, aż po najdrobniejsze szczegóły - a to wszystko z perspektywy jednego z najbardziej znanych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce, kierowców rajdowych i mechanika.

- Team TOTAL to grupa osób, dla których motoryzacja to pomysł i sposób na życie. Świat czterech kółek jest im doskonale znany dzięki własnym bogatym doświadczeniom w tej dziedzinie. Teraz podzielą się swoją pasją z innymi ? warto skorzystać z wiedzy tak wyjątkowych ekspertów - mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny TOTAL Polska.

Przed członkami Team TOTAL motoryzacja nie ma żadnych tajemnic, o czym można się przekonać na www.teamtotal.pl. Miłośnicy takiej tematyki znajdą na stronie informacje o najszybszych autach znanych marek sportowych, profesjonalnej konserwacji samochodu czy unikalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Nie zabraknie również ciekawostek: dowiemy się m.in. za co Polacy kochają motoryzację oraz jak zawodowi kierowcy radzą sobie za kółkiem.

Zespół Team TOTAL tworzą: Klaudia Podkalicka, Hubert Ptaszek, Adam Klimek oraz Patryk Mikiciuk.

Jako doświadczony prezenter telewizyjny, Patryk Mikiciuk dysponuje szeroką wiedzą o wszelkich aspektach motoryzacji. Lubi opowiadać o swoich doświadczeniach, a grono jego wiernych słuchaczy cały czas rośnie. Patryk podpowie, na co zwrócić uwagę podczas wyboru samochodu, jakich modeli unikać oraz jak przygotować się do zakupu pierwszego auta. Z fanami Team TOTAL podzieli się także najświeższymi nowinkami ze świata czterech kółek.

Klaudia Podkalicka i Hubert Ptaszek, jedni z najlepszych polskich kierowców rajdowych młodego pokolenia, odkryją przed fanami motoryzacji sekrety rajdów i WRC. Jaki jest sposób na osiąganie najlepszych czasów, jak bezpiecznie jeździć po polskich i europejskich drogach, czy hamowanie silnikiem się opłaca - to tylko niektóre z porad mistrzów.

Adam Klimek to filar Team TOTAL, który posiada zarówno bogatą wiedzę techniczną, jak i talent do jej przekazywania. Będzie on służyć radą i pomoże rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem z samochodem. Z jego doświadczenia będą mogli skorzystać również specjaliści.

Uzupełnieniem działań Team TOTAL jest pierwsza w Polsce profesjonalna platforma dla mechaników i osób związanych zawodowo z motoryzacją www.teamtotalpro.pl. 

- Poprzez stworzenie profesjonalnej platformy chcemy pomagać osobom zawodowo związanym z motoryzacją. Team TOTAL Pro ma za zadanie wspierać właścicieli warsztatów w prowadzeniu ich biznesu, a mechaników - w ich codziennej pracy. To także miejsce, w którym można znaleźć szereg porad ekspertów oraz wymieniać się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Z platformy mogą korzystać również miłośnicy czterech kółek, poszukujący porad i inspiracji - dodaje Thibaud de Lisle.

Aby dołączyć do platformy, należy zarejestrować się na stronie www.teamtotalpro.pl. Członkowie klubu mogą wziąć udział w programie lojalnościowym, a zebrane w nim punkty wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska