Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Tomek Andrzejewski wzamian za użyczenie auta oferuje swoją pomoc w nauce rajdowej techniki jazdy.

Głód jest wielki, a auta brak

Data publikacji: 2012-03-09

W 2009 roku zdobył tytuł Włocławskiego Mistrza Kierownicy. Czerwoną Fiestą XR2i jeździł na granicy jej technicznych i blacharskich możliwości. Niestety zabrakło szczęścia i budżetu, aby wystartować w sezonie 2011. Teraz chce wrócić do rywalizacji.

Lokalizacja zawodów: Toruń, kujawsko-pomorskie

Pamiętam jeszcze jak dziś jego czerwoną Fiestę ze sporymi ubytkami w karoserii i pozbawionej niemal doszczętnie wnętrza. Miała jednak swój urok, a Tomek Andrzejewski potrafił wykrzesać z niej maksimum mocy i niezwykle widowiskowo przejeżdżać kolejne odcinki specjalne. Jednak w pewnym momencie na tylnej szybie jego rajdówki pojawił się niepokojący napis - "Włocławski Mistrz Kierownicy szuka sponsora". Mimo sporych sukcesów, efektownej jazdy i... sympatycznej pilotki, kierowcy nie udało się zapiąć budżetu i wystartować w sezonie 2011. Jednak pasja i rajdowy głód pozostał, a Tomek codziennie obmyślał plan, jak wrócić do ścigania. Wielokrotnie pomagał w organizacji treningów Arielowi Piotrowskiemu, wspierał włocławską MotoOrkiestrę oraz... opisywał swoją tęsknotę za rajdowym klimatem na prywatnym 'fanpegu'. Głód się wzmagał i nawet popularne "Danio" nie potrafiło tego zabić.

Dzisiaj włocławski mistrz walczy o swoje marzenia i planuje start w I rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia "Mini-Max". Jednak nie swoim autem, a pożyczonym. Pod hasłem "Pojedźmy na dwie nogi" szuka kierowcy, który użyczy mu swojego auta i wspólnie będą mogli rywalizować w niedzielnych zawodach. Najpierw Tomek wystąpi w roli pilota, a potem sam zasiądzie za kierownicą wypożyczonej rajdówki. Jeśli plan się powiedzie, włocławski kierowca deklaruje swoją pomoc przy treningach i podnoszeniu rajdowych umiejętności.

O szczegółach opowie jednak sam zainteresowany, który prosi o kontakt pod numerem telefonu: 603 625 924.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu

Tomek A. napisał(a) dnia: 2012-03-11

"KJ". Dobre masz to trzymanie kciuków. W pełni zaskoczony otrzymałem info że chłopaki z firmy "SHOW CAR STUDIO" mogą mi użyczyć auta na imprezę. I pojechaliśmy. Dziękuję Ci Sławku i Piotrku. Uratowaliście mnie przed niedzielnym bólem głowy ;)
Wielkie podziękowania również dla Michała z Jazdy Miejskiej za szybki artykuł i pomoc w znalezieniu pomocnej dłoni !!!

kj napisał(a) dnia: 2012-03-09

trzymamy kciuki za Tomka żeby ktoś chętny do użyczenia auta się znalazł

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska