Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Pilotem niewidomego kierowcy będzie Robert Werle, prezes AK Wielkopolksiego.

Niecodzienny kierowca na Torze "Poznań"

Data publikacji: 2012-10-11

Uczestnicy niedzielnych zmagań wyścigowych na Torze "Poznań", będą jednocześnie świadkami niecodziennego wydarzenia. Dystans ponad 4 kilometrów pokona niewidomy kierowca Waldemar Sztuba, dla którego przejażdżka będzie spełnieniem marzeń.

Lokalizacja zawodów: Poznań, wielkopolskie

Waldemar Sztuba, niespełna czterdziestoletni mieszkaniec Tarnowa Podgórnego, już w niedzielę zasiądzie za kierownicą samochodu, którym pokona, liczący ponad 4-kilometrowy dystans na Torze "Poznań". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ów kierowca jest niewidomy. Jazda samochodem po torze wyścigowym jest jego odwiecznym marzeniem.

Za sprawą Automobilklubu Wielkopolski to marzenie będzie miało szansę się ziścić. Pilotem niewidomego kierowcy będzie Prezes Automobilklubu Wielkopolski - Robert Werle. Wydarzenie to będzie potwierdzeniem, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy, także niewidomy może pokonywać własne bariery i ograniczenia.

Jazdę niecodziennego kierowcy będzie można zobaczyć 14 października br., ok. godz. 12.45 - 13.00 na Torze "Poznań".

Autor: Automobilklub Wielkopolski

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska