Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Zwycięski sprint w strugach deszczu

Zwycięski sprint w strugach deszczu

Data publikacji: 2014-08-25

Toruński Remus P&W MTC Team z kolejnym triumfem. O sukces tym razem pokusił się Jacek Ludwisiak, który ścigał się na dystansie ćwierć mili podczas piątego Mazurskiego Moto Show w Ełku.

Lokalizacja zawodów: Ełk, warmińsko-mazurskie

Kolejne edycje Mazurskiego Moto Show rok rocznie ściągają do Ełku fanów szybkich aut i tuningu z niemalże całej Polski. W ramach tego wydarzenia już po raz kolejny zorganizowano silnie obsadzone wyścigi na dystansie ćwierć mili. W klasie Street RWD triumfował Jacek Ludwisiak (Chevrolet Corvette Z06), reprezentant Remus P&W MTC Teamu. Dwa lata temu podczas trzeciej edycji tejże imprezy w tej samej klasie zwyciężył syna pana Jacka - Wojciech. Ten sukces sprawił, że młody kierowca tuningowanego Mercedesa SL55 AMG sięgnął wówczas po tytuł mistrza kraju w wyścigach równoległych (SSS Racing).

Jacek Ludwisiak nie po raz pierwszy w tym sezonie stanął na podium w "ćwiartkach". W czerwcu torunianin zwyciężył w tego typu wyścigach w klasie Street RWD/AWD podczas imprezy No Limit w Olsztynie. W tych samych zawodach czwarte miejsce w klasie RWD/AWD Diesel wywalczył wspomniany powyżej jego syn - Wojciech Ludwisiak (Mercedes C30 CDI AMG). Szansa na podium była wówczas bardzo duża, jednak tego dnia na Warmii bardzo padało (podobnie zresztą jak wczoraj w Ełku), co powodowało duże problemy z trakcją i znacząco wpłynęło na końcowe wyniki.
Teraz sprinterzy Remus P&W MTC Teamu szykują się na trzecią, finałową rundę cyklu Ultimate - Grand Prix Polski, która 14. września odbędzie się na lotnisku w Wilczych Laskach k. Szczecinka. Przed decydującą rozgrywką Wojciech Ludwisiak jest liderem i jednocześnie głównym kandydatem do tytułu w klasie Street RWD.

Więcej o zespole i wynikach REMUS P&W MTC Teamu na: https://www.facebook.com/REMUS-PW-MTC-Team/

Autor: Tomasz Niejadlik

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska