Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Gala 2014, czyli modelarze kończą sezon

Gala 2014, czyli modelarze kończą sezon

Data publikacji: 2014-12-13

Już w najbliższą niedzielę wszystkich miłośników małego motorsportu zapraszamy na uroczysty Super OES, który kończy zmagania kierowców elektrycznych maszyn w sezonie 2014.

Zwycięzcy, wicemistrzowie, debiutanci i Ci, którzy dzielnie przez cały rok podejmowali walkę z najlepszymi - to oni w najbliższą niedzielę będą świętować zakończenie tegorocznych zmagań na rajdowych i rallycrossowych trasach toruńskich zawodów RC.

Na liście zgłoszeń do Super OESU, który wystaruje w samo południe 14. grudnia, widnieje aż 36 nazwisk! Oprócz licznej stawki zawodników regularnie uczestniczących w toruńskim czempionacie, można doszukać się też kilku ciekawostek. W niedzielę, choć to koniec tegorocznego sezonu, pojawi się kilku debiutantów, którzy już dziś deklarują starty w sezonie 2015. W barwach portalu JazdaMiejska.pl zobaczymy po raz pierwszy Jana Struszka, a skład zespołu RC CT Team zostanie powiększony o Mateusza Kuligowskiego. W małym święcie weźmie też udział Sebastian Koperski czy Dominik Nowak, którzy kiedyś dzielnie walczyli na miniaturyzowanych oesach, a dzisiaj już w roli kibiców dopingują swoich kolegów. Będą więc powroty, wspomnienia i emocjonująca walka. Warto bowiem dodać, że Super OES tradycyjnie rozgrywany będzie w formie wyścigu równoległego!

Niedzielne zmagania zakończy uroczysta Gala, na którą zaproszeni zostali zawodnicy, sponsorzy i partnerzy, wraz z osobami towarzyszącymi. Podczas ceremonii nagrodzeni zostaną najlepsi kierowcy w poszczególnych dyscyplinach i klasach. Specjalnie podziękowania i statuetki powędrują też do przyjaciół Toruńskiej Ligi Rajdowej, dzięki którym sezon 2014 mógłbyć w całości rozegrany. Nie zabraknie smacznego poczęstunku, fotograficznych wspomnieć i okazjonalego kalendarza RC 2015.

Galę zakończy prezentacja projektów na sezon 2015, w tym proponowane zmiany w regulaminach rajdowych i rallycrossowych, oraz nowość dla miłośników off-roadu - rajdy terenowe Toyota RC Baja Gothica 2015.

Zapraszamy więc w niedzielę, 14. grudnia, na godzinę 12:00 na SuperOES! Miejsce - toruńska MotoArena.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska