Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Najlepsi modelarze już w niedzielę odbiorą nagrody, dyplomy i wyróżnienia za udział w tegorocznym se

Modelarze kończą sezon

Data publikacji: 2011-12-09

Końca dobiegają zmagania kierowców elektrycznych rajdówek rywalizujących w Rajdowych i Rallycrossowych Mistrzostwach Torunia modeli RC. Uroczysty Super OES połączony z Galą zakończy w niedzielę sezon 2011.

Koniec roku to już tradycyjnie czas podsumowań, wręczania złotych pucharów i mistrzowskich tytułów. Swoje święto mają również rajdowcy ścigający się sportowymi modelami w skali 1:10. Spotkają się oni w najbliższą niedzielę, aby po raz ostatni zmierzyć się ze sobą na odcinku specjalnym. Uroczysty SUPER OES rozgrywany będzie w niecodzienny sposób. Tym razem kierowcy nie będą walczyć tylko z czasem, ale również bezpośrednio na trasie ze swoim rywalem. Wyścigi parami z uwagi na swoją widowiskowość, dość znacznie podnoszą poziom adrenaliny nie tylko wśród samych kierowców. Dlatego już teraz zapraszamy kibiców i młodych zdolnych modelarzy do kibicowania i wspólnego świętowania.

Tym bardziej warto przyjść w niedzielę na toruńską Motoareną, bowiem swój udział w Gali i zawodach zapowiedzieli najlepsi kierowcy z Warszawy, Torunia, Bydgoszczy, a nawet dalekiego Suchacza. Na chwilę obecną lista startowa opiewa w 29. nazwisk. Gościem specjalnym Super OESu będzie Marcin Gagacki, tegoroczny rajdowy mistrz Polski w klasie N3 (dodajmy w skali 1:1). Start zawodów o godzinie 13.00 na parkingu przy Motoarenie.

Po zakończeniu Super OESu kierowcy wraz z osobami towarzyszącymi przejdą do restauracji Speedway, gdzie odbędzie się ceremonia nagrodzenia najlepszych zawodników w sezonie 2011. Będzie też okazja to rozmów, planów na przyszłość, czy bliższego zapoznania się z toruńskimi zawodami modeli zdalnie sterowanych. Wszyscy przybyli kierowcy otrzymają również pamiątkowy kalendarz na rok 2012. Pozostali chętni będą mogli go nabyć u organizatorów.

Zobacz fotorelację z Gali 2010

Więcej informacji na stronie www.tkm.torun.pl

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rc AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska