Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Małe rajdówki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Małe rajdówki dla Wielkiej Orkiestry

Data publikacji: 2015-12-30

Miłośnicy motorsportu w małej skali ponownie zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Za symboliczne "wpisowe" każdy będzie mógł pojeździć elektryczną rajdówką.

Już 10. stycznia cały świat zjednoczy się i po raz 24-ty zagra razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierać będziemy na sprzęt medyczny dla ratowania najmłodszych pacjentów polskich szpitali. Pomoc trafi także do seniorów. Dzień wcześniej, 9. stycznia swój koncert rozpoczną już miłośnicy motorsportu w małej skali.

W sobotę, w Galerii Copernicus powstanie mini-tor, gdzie każdy, po wrzuceniu do orkiestrowej puszki "wpisowego", będzie mógł pojeździć zdalnie sterowaną maszyną. To nielada gratka dla osób, które marzą o własnym modelu i rajdowej karierze. Do dyspozycji uczestników będą zawodnicy Toruńskiej Ligi Rajdowej modeli RC, którzy chętnie odpowiedzą na zawiłe i trudne pytania związane z techniką, tuningiem czy zakupem pierwszego modelu, a także przybliżą tajniki rajdowej jazdy w skali 1:10.

Tuż przy torze powstanie małe miasteczko rajdowe, gdzie zobaczyć będzie można repliki polskich i zagranicznych kierowców rajdowych, modele terenowe oraz driftowe. Kto więc marzy o startach w toruńskich zawodach, o emocjonujących wyścigach z kolegami, zapraszamy do Galerii Copernicus 9. stycznia 2016. Zawodnicy chcący wystawić swoje auta prosimy o kontakt: rc@rc.torun.pl.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska