Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Modele RC w ruchu drogowym

Modele w ruchu drogowym

Data publikacji: 2017-04-07

Toruński WORD zaprasza najmłodszych do dość nietypowej akcji - "Modele RC w ruchu drogowym". Za sterami elektrycznej maszyny będzie można poznać znaki drogowe i zasady poruszania się po drodze. Czekają nagrody.

Nauka przez zabawę - tak toruński WORD chce zachęcić najmłodszych uczestników ruchu drogowego do udziału w spotkaniach przybliżających świat znaków drogowych, sygnalizacji świetlnych i skrzyżowań. W Centrum Edukacji Komunikacyjnej powstała mała makieta miasta - są wymalowane ulice, chodniki, rondo i tereny zielone. To tutaj przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych poznają pierwsze zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Teraz, nowym narzędziem edukacyjnym będzie... elektryczna rajdówka w skali 1:10. W toruńskim WORD startuje cykl zajęć "Modele RC w ruchu drogowym".

Program skierowany jest do dzieci w wieku 7-12 lat. Każde z nich wyruszy na drogi kierując profesjonalnym modelem zdalnie sterowanym. Do pokonania będzie trasa z rondem, skrzyżowaniem i sygnalizacją świetlną. Kierunek jazdy wyznaczą znaki drogowe. Uczestnicy, zanim jednak wyruszą na ulice, poznają zasady działania i sterowania małym samochodem. Szybki kurs nauki jazdy elektryczną rajdówką przygotują modelarze z Toruńskiej Ligi Rajdowej. Zajęcia kończyć będzie mała rywalizacja sportowa.

Aby wziąć udział w bezpłatnej akcji "Modele RC w ruchu drogowym" należy zgłosić się do toruńskiego WORD-u pod nr telefonu:56 653 82 78. Liczba miejsc ogarniczona. Pierwsze zajęcia startują w środę 26. kwietnia o godznie 16:30. Zapraszamy i polecamy! 

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska