Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
MotoOrkiestra w dużej i małej skali

MotoOrkiestra w dużej i małej skali

Data publikacji: 2015-01-06

Tegoroczna toruńska MotoOrkiestra obfitowała w atrakcje dla dużych i małych. Sportowe auta, znani kierowcy, licytacje i przejażdżki - to tylko część programu 4. finału. Cegiełkę do MotoOrkiestrowej puszki dołożyli również mali rajdowcy.

Nowopowstała rotunda galerii Atrium Copernicus na dwa dni zmieniła się w mały tor wyścigowy. Już od soboty, najmłodsi miłośnicy motoryzacji mogli spróbować swoich sił w jeździe zdalnie sterowanymi pojazdami. Wystarczyło wrzucić do orkiestrowej puszki nieco grosza, aby na kilka minut stać się rajdowym kierowcą w małej skali. Do ich dyspozycji czekały profesjonalne modele RC - Citroen DS3 WRC oraz Subaru Impreza WRC. Pod okiem zawodników z TLR, mali kierowcy poznawali tajniki rajdowej szkoły jazdy oraz budowę elektrycznej maszyny w skali 1:10.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez modelarzy była wystawa modeli z kolekcji polskich kierowców rajdowych. Obejrzeć można było repliki Subaru Imprezy Krzysztofa Hołowczyca czy Skodę Fabię S2000 Leszka Kuzaja - wszystkie auta wykonane z należytą dbałością o szczegóły i z autografami polskich mistrzów.

Dziękujemy zawodnikom z Subaru Poland RC Team, RC CT Team, Piotrkowi Wróblewskiemu i Filipowi Ziembikiewiczowi, Radkowi Schenkerowi i Adamowi Rzymyszkiewiczowi za pomoc przy organizacji małych pokazów RC. Cały dochód uzyskany z jazd testowych małymi rajdówkami powędrował na konto Wielkiej Orkiestry Śwątecznej Pomocy.

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Michał Jasiński MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 1MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 2MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 3MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 4MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 5MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 6MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 7MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 8MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 9MotoOrkiestra w dużej i małej skali - 10

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska