Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Rała Baryga zmarł w wieku 22 lat. Był wielkim miłośnikem modeli RC.

Walczył na oesach, przegrał z chorobą...

Data publikacji: 2012-07-23

Ten najtrudniejszy "odcinek specjalny" niestety przegrał. Rafał Baryga, modelarz i zawodnik Rajdowej Ligii Mazowsza, po ciężkiej chorobie zmarł w warszawskim szpitalu. Miał 22 lata.

Rafał Baryga był współzałożycielem zespołu Pegasus RC Team - załogi modelarskiej, która ścigała się w RLM w sezonie 2007, 2008 i 2009 [tylko jedna runda]. Był on również współautorem i budowniczym asfaltowego toru modelarskiego na Kabatach. Powstał on na podstawie jego projektu.

Rafał żył modelami - była to jego wielka pasja. Nawet, kiedy zapadł na chorobę, z którą ostatecznie przegrał walkę, myślał o reanimacji Pegasus RC Team i powrocie na rajdowe trasy RLM. Niestety, nie udało mu się już tego dokonać.

Prywatnie Rafał był bardzo pozytywnym człowiekiem, który starannie planował i realizował swoje plany.

Ceremonia pogrzebowa naszego kolegi odbędzie się w środę 25.07 o godzinie 12 w kościele p.w. Ofiarowania Pańskiego przy ul. Braci Stryjeńskich 21 na Ursynowie. Sam pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu pod Piasecznem.

Dokładne informacje - rajdyrc.pl

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska