Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Radio GRA wspólnie z włocławskim WORD-em zapraszają na spotkanie z egzaminatorami.

Rajdówki we włocławskim WORDzie

Data publikacji: 2012-04-27

Rajdowe modele zdalnie sterowane pojawią się w najbliższa sobotę w... Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku. Kierowców na szczęście nie czeka egzamin na prawo jazdy.

Radio GRA wspólnie z włocławskim WORD-em zapraszają w sobotę, 28 kwietnia, na spotkanie z egzaminatorami oraz finał akcji "OK Driver", promującej uprzejmość na drodze. Sobotnia impreza to doskonała okazja dla osób, które w najbliższym czasie przystąpią do egzaminu na prawo jazdy. Będzie okazja do rozmów z egzaminatorami bez stresu, który zazwyczaj towarzyszy w tym ważnym dniu dla przyszłego kierowcy. Jeszcze przed "sądem ostatecznym" będzie okazja do przećwiczenia zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym włocławskiego WORD-u.

Na uczestników sobotniego eventu czekają również zabawy na symulatorze jazdy samochodem oraz ćwiczenia uślizgów pojazdem wyposażonym w troleje. Ciekawostką będzie również możliwość udziału w tzw. "próbie Stewarda", czyli pokonania toru przeszkód autem z zamontowanym na masce talerzem z piłeczkę tenisową.

Na placu manewrowym przy ulicy Zielnej nie zabraknie również nowych samochodów. Swoją ofertę zaprezentuje włocławski diler Toyoty, firma Jaworski Auto Sp. z o.o.

Podczas eventu odbędzie się również finał radiowej akcji OK Driver. Poznacie włocławskich kierowców, którzy jeżdżą fair. Będa motoryzacyjne konkursy i fajne nagrody.

Pierwszy raz we Włocławku zaprezentują się rajdowe modele zdalnie sterowane. Na ścieżce rowerowej, na której nie brakuje rond, skrzyżowań i szutrowych nawierzchni, powstanie miniaturyzacja "odcinka specjalnego". Każdy uczestnik będzie miał okazję poprowadzenia profesjonalnej rajdówki w skali 1:10, z silnikiem elektrycznym i napędem na cztery koła. Swój udział w roli "gościa specjalnego" zapowiedział rajdowy mistrz Torunia - Radosław Schenker, który przywiezie do Włocławka specjalny model Subaru Impreza w barwach Monster Energy. Na najlepszych kierowców małych rajdówek czekają pamiątkowe nagrody ufundowane przez organizatora imprezy. Modele udostępni wydawca portalu JazdaMiejska.pl - Fabryka Dobrych Pomysłów.

Zapraszamy już w najbliższą sobotę, 28 kwietnia, do siedziby WORD-u we Włocławku przy ulicy Zielnej. Imprez potrwa od godziny 10.00 do 13.00.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska