Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Plany Subaru Poland RC Team 2016

Rajdy na asfalcie, i na bezdrożach

Data publikacji: 2016-01-27

Rajdowy sezon 2016 tuż tuż. Organizatorzy dopinają regulaminy i terminarze, a my z utęsknieniem czekamy na start do pierwszego odcinka specjalnego. Będą nowości.

Sporo nauki, nowych doświadczeń i kilka debiutów - rajdowy sezon 2015 dostarczył zespołowi Subaru Poland RC Team mocnej szkoły  rajdowego rzemiosła w małej skali. Niezwykle owocna była zwłaszcza końcówka - porady specjalistów ze Szkoły Jazdy Subaru to krok milowy w ustawieniach elektrycznej rajdówki spod znaku Plejad. Zaczął się nowy etap, którego kontynuację oglądać będziemy mogli już za kilkadziesiąt dni.

- To fakt, krótkie spotkanie w Krakowie z inżynierami SJS pozwoliło "odkryć" zupełnie nowe ustawienia rajdówki. To co oni przetestowali na dużym aucie okazało się skuteczne również w przypadku małej repliki. Byłem bardzo zadowolony z tych zmian - mówi Michał Jasiński, kierowca Subaru Poland RC Team.

Nadchodzący sezon Subaru Poland RC Team wkracza więc ze sporymi nadziejami i planami. Program startów obejmuje cały rajdowy cykl Toruńskiej Ligi Rajdowej. Oprócz tego elektryczne "Plejady" będziemy mogli zobaczyć na torach rallycrossowych oraz... na toruńskich bezdrożach. Zespół SPRCT planuje bowiem udział w rajdach terenowych, które również będą debiutować w toruńskim programie imprez dla modeli RC. Sezon zapowiada się więc bardzo gorący i emocjonujący.

- Na nudę z pewnością nie będziemy narzekać - komentuje z uśmiechem Michał Jasiński. - Cieszy nas fakt, że polski importer, Subaru Import Polska, kontynuuję przygodę z naszym zespołem i nadal będzie nas wspierać. Pozyskaliśmy też nowego patrona medialnego - portal Dzień Dobry Toruń oraz firmę Modelmania.pl, która zadba o stronę techniczną i wizualną naszej rajdówki. Pozostali partnerzy także są z nami, więc nie pozostaje nic innego, jak dzielnie stawić czoło rywalom i zacząć pokazywać im nasz tylny zderzak.

Warto też dodać, że zespół SPRCT aktywnie włącza się w organizację toruńskich zawodów dla modeli RC. W ramach Toruńskiej Ligi Rajdowej rozgrywane będą aż trzy dyscypliny motorsportu: rajdy "płaskie", rallycross oraz rajdy terenowe. Ogrom zadań i obowiązków jakie czekają zespół SPRCT, również w zakresie promocji "motorsportu w małej skali", z pewnością zabierze nieco czasu na testy i treningi.

- Jak się kocha, to co się robi, to z brakiem czasu można sobie poradzić. Będzie trudniej i pewnie nie uda nam się zwiększyć liczby startów we Wrocławiu czy Warszawie. Musimy jednak skupić się na testach i treningach, by jak najlepiej pojechać wszystkie zawody w Toruniu. To  nasz główny cel na ten sezon. Trzymajcie kciuki - kończy reprezentant Subaru Poland RC Team.

Zespół SPRCT wspierają: Subaru Import Polska, Modelmania.pl, REMUS, ŚwiatReklamy, WRC, MotoFakty, DzieńDobryToruń.pl.

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska