Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Premiery Tamiya na targach w Norymberdze

Premiery Tamiya w Norymberdze

Data publikacji: 2015-01-29

Podczas trwających właśnie w Norymberdze Międzynarodowych Targów Zabawek (28.01-02.02), japońska marka Tamiya zaprezentowała swoje najnowsze modele RC zbudowane na podwoziu TT-02.

Międzynarodowe Targi Zabawek - Spielwarenmesse, to bez wątpienia największe i najważniejsze wydarzenie branżowe na świecie. Nie ma takiej drugiej imprezy, podczas której znajdziemy blisko milion produktów, tysiące nowości i najważniejszych producentów z całego świata. Podczas tej imprezy nie mogło zabraknąć również akcentów ze świata motorsportu w małej skali. Swoje najnowsze modele zaprezentował japońskim producent - Tamiya.

Wprowadzone w ubiegłym roku podwozie TT-02 doczekało się licznych modyfikacji i opcji. Japończycy przygotowali w tym sezonie modele do drfitu, lekkiego off-roadu i wyścigów - wszystkie oparte na najnowszej konstrukcji zastępującej de facto legendarne TT-01. Miłośnicy jazdy bokiem do przodu mogą teraz zaopatrzyć się w profesjonalny driftowóz, wybierając takie sławy jak Nissan Skyline R33 czy Nismo R34 GT-R Z-Tune. Fani wyścigów samochodowych z pewnością nie przejądą obojętnie obok Alfy Romeo 155 V6 w malowaniu Martini czy nowej wersji Subaru BRZ w barwach GT300, wszystkie auta również zbudowane na najnowszym podwoziu TT-02, ale dostosowane do charakteru auta wyścigowego (m.in. zaopatrzone w miękkie gumowe opony). Tamiya przygotowała też uterenowioną wersję swojego nowego modelu o oznaczeniu TT-02T. Na jej bazie, wykorzystując większe koła i prześwit oraz dodatkowe osłony zderzaków, stworzyła małego trucka o nazwie Sandshaker. Ostatnią wersją TT-02 prezentowaną na targach jest model wyścigowy "R", wyposażony w opony typu slick i kilka aluminiowych podzespołów.

Ciekawą propozycją Japończyków, dla osób pamiętających modele WR-02, jest powrót do "Wiily Wheeler" w nowej karoserii - Hondu City Turbo. Model w skali 1:10 z napędem na tylną oś wyróżnia się nie tylko nietuzinkowym nadwoziem, ale również wyścigowym kierowcą zasiadającym po ... prawej stronie kokpitu.

Autor: Michał Jasiński

Galeria fot. Nadesłane Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 1Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 2Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 3Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 4Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 5Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 6Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 7Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 8Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 9Premiery Tamiya na targach w Norymberdze - 10

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska