Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Rallycross modeli RC jest równie widowiskowy, co bezpośrednia walka prawdziwych maszyn.

Rekin będzie atakował

Data publikacji: 2012-05-09

W niedzielę ruszają kolejne zawody w ramach Rallycrossowych Mistrzostw Torunia. Tradycyjnie zawodnicy w jednym dniu rozegrają dwie rundy. Sporo do odrobienia ma aktualny mistrz, Radosław Schenker. Liderzy jednak tanio skóry nie sprzedadzą.

Po pierwszych dwóch rundach sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa dla aktualnego rallycrossowego mistrza, Radka Schenkera. Kierowca spod toruńskiego Głogowa w najmocniejszej dywizji I zajmuje dopiero 4 miejsce. Rewelacyjnie w inauguracyjnych zawodach pojechał za to Waldemar Blachowski i to on jest aktualnie liderem. Bardzo dobrze na miniaturyzacji toruńskiego i słomczyńskiego toru rallycrossowego wypadł również Waldemar Nadolny, zajmując dwukrotnie drugie miejsce. Trzeci w "generalce' dywizji I jest Paweł Rybacki.

W nieco słabszej dywizji II liderem po dwóch pierwszych rundach jest doświadczony Michał Gancarz. Nazwisko torunianina widnieje już na liście startowej, co może być gwarancją zaciętej walko pomiędzy nim a Bartkiem Blachowski i Piotrem Słupczewskim (obaj zawodnicy również zgłosili swój udział w niedzielnych zawodach).

Obecność liderów oraz dość długa lista uczestników kolejnych rund Rallycrossowych Mistrzostw Torunia modeli RC zapewni wszystkim solidną dawkę emocji i będzie gwarancją sportowego widowiska.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00, od treningu zapoznawczego. Później kierowcy rozpoczną rywalizację w poszczególnych dywizjach, w zależności od specyfikacji swojego modelu. Zakończenie zawodów i rozdanie pucharów zaplanowano na godzinę 15.00.

Harmonogram III i IV rundy Rallycrossowych Mistrzostw Torunia modeli RC

data: 13.05.2012
miejsce: obiekt MotoPark, ul. Bielańska 66, Toruń
godziny:10.00 - 15.00

Autor: Jazda Miejska

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska