Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Rallycross modeli rc runda odwołana

Rallycross odwołany

Data publikacji: 2010-04-09

Zapowiadane na sobotę pierwsze rundy rallycrossu modeli RC niestety się nie odbędą. Powodem odwołania zawodów są niekorzystne prognozy pogody. Planowany na najbliższy weekend deszcz zmusił organizatorów do zmiany terminu.

Jak wyjaśniał nam Michał Sybilski, jeden z organizatorów, powodem odwołania sobotnich zawodów są prognozowane na ten dzień deszcze. Nie było więc sensu ściągania zawodników, którzy niejednokrotnie muszą pokonać kilkaset kilometrów, aby wziąć udział w toruńskich imprezach. Szanując ich czas, i modele, organizatorzy postanowili przełożyć termin rozegrania pierwszych rund rallycrossu na inną datą. Kiedy dokładnie zawodnicy pojawią się na miniaturyzacji toruńskiego i słomczyńskiego toru rallycrossowego jeszcze nie wiadomo.

A już 24 kwietnia, o ile pogoda dopisze, kierowcy powrócą na rajdowe odcinki w skali 1:10. Okazją do spotkania będzie 8. Rajd Kopernika. Szczegóły jak i nowy termin I i II rundy rallycrossu już wkrótce na naszej stronie.

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rc AKTUALNOŚCI FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska