Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Gala modelarska 2010

Puchary nie tylko dla mistrza

Data publikacji: 2010-12-18

W niedzielę, 19. grudnia uroczystym Super OS-em zakończy się sportowy sezon modelarski RC. Później zawodnicy i goście przejdą do restauracji "Speedway", gdzie odbędzie się część oficjalna Gali 2010.

Kończy się kolejny sezon sportów motorowych w małej skali, organizowanych w naszym mieście od ładnych kilku lat. Spoglądając na listy startowe tegorocznych rajdów widać zdecydowany rozwój tego sportu. Kiedyś na zawody przyjeżdżało ośmiu, dziesięciu modelarzy. Dzisiaj na starcie pojawia się co najmniej kilkadziesiąt mini-rajdówek, i to z różnych zakątków naszego kraju.

Imprezy wzorowane na motosporcie 1:1, również mają swoje uroczyste chwile. Taką z pewnością jest coroczna Gala, będąca okazją do podsumowań, wspomnień i przede wszystkim wręczenia lśniących pucharów, medali i dyplomów. Chwilę przed Galą odbędzie się tradycyjny Super OS, czyli specjalny pokaz szybkiej jazdy rajdówkami w skali 1:10. Zawodnicy nie będą już walczyli o punkty w "generalce", ale tak jak "Hołkowi" czy Kucharowi nie wypada nie pojawić się na "Karowej", tak zawodnikom RC nie wypada nie wystartować w Super OSie. To sprawa honoru.

Zawody rozpoczną się o godzinie 12.00 na parkingu przy toruńskim stadionie żużlowym, Motoarena. Na część oficjalną organizatorzy zapraszają koło godziny 13.30. Zaproszeni są wszyscy miłośnicy i sympatycy sportów motorowych w małej skali organizowanych przez sekcję modelarską TKM. O dodatkowych atrakcjach i niespodziankach wszyscy dowiedzą się już na miejscu.

Zapraszamy!

Autor: Michał Jasiński

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rc AKTUALNOŚCI TESTY FOTOREPORTAŻ MODELE MOTOSPORT
Fotograf śluby wesela chrzciny Toruń
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska