Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Bednarscy otwierają Mazdę w Baranowie pod Poznaniem

Bednarscy otwierają Mazdę w Poznaniu

Data publikacji: 2019-05-27

Toruński diler Toyoty i Mazdy, firma Bednarscy, odważnie wykracza poza granice piernikowego miasta i otwiera nowy salon w podpoznańskim Baranowie. Nową inwestycją rodzinnego biznesu jest stacja Mazdy.

Wiosną rozpoczął działalność nowy punkt dealerski Mazda Bednarscy Poznań w Baranowie k. Poznania prowadzony przez rodzinną firmę Bednarscy, która wywodzi się z rynku toruńskiego, gdzie z sukcesami prowadzi salon i serwis Mazdy.

Nowy punkt w Baranowie przy ul. Poznańskiej 14-16 został zaaranżowany zgodnie z najnowszymi standardami marki Mazda w miejscu działania dotychczasowego dealera. Salon dysponuje powierzchnią 350 m2 i przygotowany jest do ekspozycji 9 nowych samochodów. W przestronnych wnętrzach, w zaprojektowanych specjalnie strefach obsługi, dealer oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usług finansowych, ubezpieczeniowych i blacharsko-lakierniczych. Przestrzeń serwisowa, dysponująca aktywną recepcją, wydzieloną myjnią i 10 stanowiskami przeznaczonymi do obsługi posprzedażnej pojazdów, zapewnia pełny zakres napraw mechanicznych. Obiekt w Baranowie dysponuje też obszernym parkingiem z miejscami dla klientów Mazdy oraz przestrzenią na auta demonstracyjne i zastępcze.

Modernizacji architektonicznej i technicznej obiektu towarzyszą zmiany personalne. Dyrektorem Zarządzającym salonu został Paweł Bednarski, który łączy tę rolę z prowadzeniem salonu w Łysomicach k. Torunia i buduje zespół wykorzystując wiedzę i znajomość marki dotychczasowych managerów z Torunia oraz doświadczenie pracowników z lokalizacji w Baranowie.

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja wzmacnianiu sieci sprzedaży i posprzedaży. Mazda Bednarscy Poznań to 32 punkt dealerski Mazdy w Polsce, tę listę uzupełnia 9 samodzielnych autoryzowanych stacji obsługi Mazdy.

Mazda Bednarscy Poznań
ul. Poznańska 14-16
62-081 Baranowo k. Poznania
Tel. 61 62 99 800
www.mazda-poznan-bednarscy.pl

Autor: Jazda Miejska

mazda_cx5_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska