Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Bydgoszcz promowana przez Marcina Gagackiego

Rallycrossówką po Bydgoszczy

Data publikacji: 2018-11-21

Znani bydgoszczanie oraz najważniejsze i najbardziej popularne miejsca miasta pokazane z perspektywy Marcina Gagackiego ? kierowcy rallycrossowego VW Polo o mocy blisko 600 koni mechanicznych.

Bydgoska "gymkhana" to recepta na promocję miasta zrealizowaną w ramach konkursu "Bydgoszcz kręci". Efektem jest widowiskowy i dynamiczny klip, który dziś w Bydgoszczy miał swoją premierę i można go już zobaczyć w internecie.

Przygotowania i realizacja filmu zajęły blisko miesiąc. Akcja klipu toczy się wokół dynamicznego przejazdu przez najważniejsze arterie i miejsca miasta Volkswagenem Polo RX, prowadzonym przez Marcina Gagackiego - bydgoskiego kierowcę, wicemistrza Polski w rallycrossie i rajdowego mistrza Polski (w grupie N). Gagacki zabiera widzów w bardzo szybką podróż m.in. przez Most Uniwesytecki, reprezentacyjną ulicę Bydgoszczy - Gdańską, Wyspę Młyńską, Filharmonię Pomorską czy parking HSW Łuczniczka. W filmie poza Marcinem Gagackim wystąpili inni mieszkańcy Bydgoszczy oraz przedstawiciele świata sportu i kultury.

- Jestem dumny z tego, że po wielu latach działań na terenie kraju, nasze stowarzyszenie Oponeo Motorsport mogło zrobić coś ciekawego dla Bydgoszczy. Produkcja filmowa tego typu powstała w Polsce po raz pierwszy - mówi Marcin Gagacki. Stowarzyszenie jest także organizatorem popularnego cyklu sportowego - Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross, których rundy odbywają się w Toruniu, podwarszawskim Słomczynie i na Litwie.

Partnerami projektu są Urząd Miasta Bydgoszcz, Oponeo, City Hotel, Oximo oraz ProZone.

Więcej o mistrzostwach Polski w rallycrossie: www.rallycross.com.pl.

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska