Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Tegoroczna edycja Poland Trophy Dragon Winch odbyła się w Brodnicy

Bez wyciągarki ani rusz

Data publikacji: 2011-07-26

II edycja ekstremalnego rajdu przeprawowego Poland Trophy Dragon Winch Extreme, dla samochodów terenowych i quadów, zakończona. Zawody rozgrywane były w Brodnicy i po raz kolejny pokazały, że są to zmagania przeznaczone dla najbardziej wytrwałych zawodnik

Poland Trophy Dragona Winch Extreme po rocznej przerwie powróciło w wielkim stylu w sezonie 2011. Jak pokazały dwie edycje: pierwsza w marcu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oraz druga w Brodnicy, która zakończyła się kilkanaście dni temu, jest to impreza niezwykle trudna. 

W celu ukończenia rajdu potrzebne są: opanowanie, umiejętności prowadzenia pojazdu w terenie, siła mięśni oraz najwyższej jakości wyciągarki. Nieprzypadkowo w br. sponsorem tytularnym Poland Trophy została firma Dragon Winch. Wyciągarki Dragon Winch są najbardziej zaawansowanymi technologicznie maszynami tego typu na rynku, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach.

- W naszych wyciągarkach stosowana jest najnowocześniejsza technologia, a my też stale dbamy o to, by tworzyć kolejne, innowacyjne rozwiązania, tak, aby oferowane przez nas produkty, przeznaczone przecież do pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach, niezmiennie charakteryzowały się wytrwałością oraz skutecznością - mówi Waldemar Tomankiewicz, dyrektor techniczny, członek zarządu.
- Podjęliśmy współpracę z Poland Trophy, między innymi po to, aby pokazać wysoką jakość naszych urządzeń na jednym z najbardziej ekstremalnych rajdów w Polsce - dodaje Jerzy Woźnicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu.

Będąc na PTDWE nie da się nie zauważyć, że część zawodników używa produktów tej marki, co świadczy o tym, iż zapewnienia przedstawicieli firmy o wysokiej jakości ich produktów, nie są tylko pustymi słowami. Wyciągarki Dragon Winch wykorzystywane są jednak nie tylko w off-road'zie. W ofercie można także znaleźć serie przeznaczone m. in. do lawet holowników, pojazdów specjalistycznych, a nawet łodzi.

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska