Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Fiat bez VAT nie tylko dla firm

Data publikacji: 2010-06-22

Fiat przygotował kolejną ciekawą akcję promocyjną, polegającą na oferowaniu nowych samochodów w cenie pomniejszonej o równowartość podatku VAT. Co ciekawe z oferty mogą skorzystać również osoby fizyczne.

Oznacza to, że z oferty samochodów tańszych o równowartość podatku VAT skorzystają zarówno klienci indywidualni (osoby fizyczne), jak i firmy.

Oferta promocyjna "Fiat bez VAT" obowiązywać będzie tylko przez 2 dni, od 25 do 26 czerwca, w salonach sprzedaży Fiata. W tych dniach wybrane modele Fiata będą tańsze o równowartość podatku VAT.

Konkretnie w najbliższy piątek i sobotę ceny najbardziej popularnych w Polsce Fiatów będą następujące:
- Fiat Panda od 22 943 zł brutto
- Fiat Grande Punto od 28 270 zł brutto
- Fiat Bravo od 38 516 zł brutto

Ofertą objęte są również inne modele Fiata, a ich ceny promocyjne na czas obowiązywania akcji "Fiat bez VAT" są następujące:
- Fiat Linea od 34 008 zł brutto
- Fiat Punto Evo od 35 238 zł brutto
- Fiat Croma od 72 943 zł brutto

Licząc się z dużym zainteresowaniem Klientów akcją promocyjną, dealerzy Fiata zdecydowali się przedłużyć godziny otwarcia salonów sprzedaży. W dniach 25-26 czerwca, salony będą czynne w godzinach 9:00 - 20:00

Podczas akcji "Fiat bez VAT" alternatywnie do rabatów, obowiązywać będzie specjalna oferta kredytowa, kredyt 5 lat, 0%. Oznacza to możliwość sfinansowania przez Fiat Bank do 100% wartości nowego samochodu marki Fiat i umożliwi Klientowi spłatę kredytu przez 5 lat z "zerowym" oprocentowaniem.

Źródło: serwis prasowy Fiat Auto Poland

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu

kumpel napisał(a) dnia: 2010-06-23

w salonie powiedziano mi ze moge sobie zabrac fiata w promocji tego ktory aktualnie jest w salnie i aden inny a w saloni same wypasione wersje. Ja bym chcial bialy z klima i bez inny zbednych bajerow bo zalezy mi na nizszej cenienie niestety nie jest tak kolorowo bo haczykiem jest obowiazkowe ubezpieczenie kredytu 5%. Czyli fiat bez vat na ten co stoi w salonie a nie ten ktory bysmy chciali i 5% na obowiazkowe bezpiecznie kredytu. Lipa :( salon stalowa wola

Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska