Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Marcin Gortat będzie miał do swojej wyłącznej dyspozycji samochody marki Lexus.

Marcin Gortat wspólnie z Lexusem

Data publikacji: 2011-07-04

W tym roku będziemy świadkami czwartej już edycji imprezy Marcin Gortat Camp, której głównym celem jest propagowanie sportu oraz zdrowego, aktywnego trybu życia wśród młodzieży.

Marcin Gortat to sportowiec którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, dzięki swoim fenomenalnym zdolnościom koszykarskim, Marcin osiągnął to co wydawać by się mogło niemożliwe - jako pierwszy Polak doszedł ze swoją drużyną do finału NBA. Jednak działalność "Determinatora", jak zwykło się mówić o Gortacie za oceanem nie sprowadza się wyłącznie do gry na boisku.

W tym roku będziemy świadkami czwartej już edycji imprezy Marcin Gortat Camp, której głównym celem jest propagowanie sportu oraz zdrowego, aktywnego trybu życia wśród młodzieży.

W tym podobnie, jak w poprzednich latach przez cały czas pobytu w Polsce - Marcin będzie miał do swojej wyłącznej dyspozycji luksusowe samochody marki Lexus. Marcin ceni sobie tę markę, gdyż jak powiedział - Lexus to samochód, którego najwyższa jakość, klasa i wyjątkowość, a także historia tworzenia i zdobywania rynków, szacunek do klientów, podkreślają wartości jakie chce przekazywać młodym sportowcom. W tym roku Marcin będzie miał okazję przetestować sportowy model Lexusa - ISF, największą w gamie modeli limuzynę - Lexusa LS460 oraz hybrydowego SUV-a - RX450h.

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska