Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Maserati z Chin do Włoch

Z ziemi chińskiej do włoskiej

Data publikacji: 2014-09-05

Chiński zespół właścicieli Maserati prowadzi flotę swoich samochodów z Chin do Włoch. Do przejechania mieli 12 tys. km w 35 dni. Wszystko po to, by dotrzeć do kolebki marki w Modenie, gdzie między 18 a 20 Września b.r. odbędzie się światowy zlot Maserati.

Wrześniowy zlot to jedna z imprez mających uświetnić obchodzone w tym roku stulecie włoskiego producenta.

Rajd Chiny - Włochy na stulecie Maserati, wyruszył spod pekińskiej Świątyni Cesarskich Przodków, w kolejnych dniach przejechał przez Rosję i Białoruś. W następnej kolejności odwiedzą Polskę, Czechy, Niemcy i Austrię.

Wydarzenie rozpoczęło się utworzeniem wielkej liczby "100" z 82 aut całej gamy modeli Maserati.

Międzynarodowy zlot na stulecie Maserati odbędzie się między 18 a 20 września. Impreza rozpocznie się w Modenie w czwartek, a zakończy w Turynie w sobotę. Będą to trzy dni przeznaczone na wystawy, parady, tradycyjny przejazd, testy na torze, wizyty w dwóch fabrykach Maserati i "konkurs elegancji". Organizatorzy spodziewają się obecności samochodów i kolekcjonerów z całego świata.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Nadesłane Maserati z Chin do Włoch - 1Maserati z Chin do Włoch - 2Maserati z Chin do Włoch - 3Maserati z Chin do Włoch - 4Maserati z Chin do Włoch - 5

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska