Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles

Mazda6 - lepsza niż kiedykolwiek

Data publikacji: 2014-11-21

Na trwającym w Los Angeles salonie samochodowym Mazda zaprezentowała nowego kompaktowego SUV-a CX-3 oraz zmodernizowaną Mazdę 6, która odniosła globalny sukces dzięki nowej stylizacji KODO - Dusza Ruchu i technologii SkyActive.

Mazda6, wprowadzona do sprzedaży w 2012 r., odniosła globalny sukces, a złożyły się na niego przyciągający uwagę motyw stylizacji KODO - Dusza Ruchu oraz Technologia SKYACTIV, zapewniająca właściwą równowagę pomiędzy przyjemnością jazdy, bezpieczeństwem i przyjaznością dla środowiska. Model 2015 ma ambicję spełnienia wszystkich oczekiwań klientów. Mazda dołożyła wielkich starań, aby osiągnąć we wszystkich aspektach nową skalę dojrzałości. Oprócz nowatorskiego projektu wnętrza, Mazda6 2015 zyskuje dodatkowo dzięki poprawie wyglądu zewnętrznego, funkcjonalności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Mazda6 2015 otrzymuje szereg udoskonaleń. Zdecydowane korekty form konsoli wskaźników za kierownicą oraz konsoli środkowej składają się na nowy, świeży wygląd wnętrza. Łączy ono koncepcję kokpitu zorientowanego na kierowcy, uwzględniającą ergonomię unikalnego, stosowanego przez Mazdę wyświetlacza centralnego, z przestronnym otoczeniem dla pasażera z przodu.

Szczególną uwagę zwrócono także na zmniejszenie odstępów pomiędzy poszczególnymi elementami w celu osiągnięcia wrażenia jednolitości i spójności kabiny. Wiąże się z tym znacznie wyraźniejszy efekt odczuwalnej jakości, właściwy dla flagowego modelu w ofercie produktów Mazdy.

Zmiany zewnętrzne objęły zmodyfikowany przedni grill wraz z charakterystycznym motywem skrzydła. Linie rozchodzące się odśrodkowo z partii grilla łączą się z obudowami reflektorów LED, tworząc wspólnie efekt śmiałości i elegancji, który odzwierciedla ewolucję zachodzącą w ramach całej marki. Wersja z silnikiem Diesla wyposażona jest teraz w zaawansowany system napędu na 4 koła (AWD) Mazdy, sprzyjający podniesieniu bezpieczeństwa jazdy, bez względu na zmiany nawierzchni drogi i warunki pogodowe. Zaawansowane technologie Mazdy i-ACTIVSENSE przeszły dalsze udoskonalenia i obejmują nowe funkcje, takie, jak adaptacyjne reflektory LED nowej generacji (ALH), podnoszące bezpieczeństwo i zwiększające spokój kierowcy podczas jazdy. Szczegółowe ulepszenia w zakresie zachowania dynamicznego obejmują zmodyfikowany system zawieszenia, poprawione wygłuszenie całego nadwozia oraz nowe przednie fotele i tylne siedzenia. Korekty te składają się na przyjemniejsze wrażenia z jazdy dzięki większej wygodzie i ciszy w kabinie.

Autor: Jazda Miejska

Galeria fot. Mazda Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 1Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 2Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 3Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 4Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 5Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 6Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 7Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 8Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 9Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 10Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 11Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 12Mazda6 prezentacja na salonie samochodowym w Los Angeles - 13

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska