Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Mitsubishi ASX Superproduktem 2013

Mitsubishi ASX Superproduktem 2013

Data publikacji: 2014-02-07

Mitsubishi ASX otrzymał główną nagrodę czytelniczek Superprodukt 2013 w konkursie organizowanym przez miesięcznik Świat Kobiety. Japoński crossover został też Najlepszym Samochodem Kobiecym 2013.

Najlepszy z 340 debiutów 2013 roku

Główna nagroda w konkursie Superprodukt 2013 była przyznawana głosami czytelniczek miesięcznika Świat Kobiety, które głosowały wybierając spośród aż 340 różnych produktów, w tym samochodów, zgłoszonych do udziału w tej rywalizacji. Zdecydowaną większością głosów czytelniczki uznały Mitsubishi ASX za najlepszy debiut 2013 roku.

Kobiecy Samochód Roku 2013

Mitsubishi ASX okazał się również najlepszym samochodem w ocenie jury, które przyznało mu tytuł Kobiecego Samochodu Roku 2013. W gronie jury znaleźli się lekarze wielu specjalności oraz aktorki Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska. Jurorzy pod przewodnictwem Wandy Biernackiej - redaktor naczelnej "Świata Kobiety" dokładnie testowali i oceniali zgłoszone pojazdy, zwracając szczególną uwagę na cechy wyjątkowo cenione przez większość użytkowniczek samochodów: dynamikę, bezpieczeństwo, wygląd i jakość wykonania oraz wygodę.

- Mitsubishi ASX został zwycięzcą naszego konkursu, gdyż jest nowoczesnym samochodem, który gwarantuje kobiecie komfort, bezpieczeństwo i przyjemność jazdy - tak uzasadniła werdykt jury Wanda Biernacka podczas ceremonii wręczenia statuetek Superprodukt 2013.

Produkowany w Japonii Mitsubishi ASX wyróżnia się wśród konkurencji dynamiczną sylwetką z pojemnym i ergonomicznym wnętrzem, wysoką jakością materiałów a także oszczędnymi, najnowocześniejszymi niskoprężnymi silnikami Diesla konstrukcji Mitsubishi o pojemności 1.8 litra i 2.2 litra i mocy 150 KM. Te przyjazne środowisku i dynamiczne jednostki współpracują z 6-biegową ręczną skrzynią biegów (1.8 DiD) i 6-stopniową automatyczną przekładnią (2.2 DiD) i są oferowane z napędem na dwie osie. Od wczoraj w ofercie jest dostępne Mitsubishi ASX w limitowanej wersji RalliArt 2.2 DiD AT 4WD, które wyróżnia się zestawem wysmakowanych elementów wyposażenia i dodatków ze słynnym, sportowym logo RalliArt. Mitsubishi ASX oferowany jest także z niezwykle oszczędnym i dynamicznym silnikiem benzynowym 1.6 litra o mocy 117 KM, manualną 5-biegową przekładnią i z napędem na przednią oś. Dzięki niezwykle bogatemu wyposażeniu, w skład którego wchodzi między innymi 7 poduszek powietrznych i systemy aktywnej kontroli trakcji (TCL) i stabilizacji pojazdu (ASC), system wspomagający ruszanie pod górę (HSA), ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania (EBD), układ wspomagania hamowania i system ostrzegania o nagłym hamowaniu, pojazd zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Mitsubishi ASX jest w Polsce oferowane w cenie od 63 300 zł z 4-letnią gwarancją do 300 000 km i możliwością przedłużenia tej gwarancji do 5 lat.

Autor: Jazda Miejska

mazda_cx5_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska