Ogłoszenia sprzedaż samochodu

Mitsubishi L-200 rusza na budowę A1

Data publikacji: 2009-09-01

Skanska-NDI odebrała 17 sztuk samochodów Mitsubishi L-200, które będą pracowały przy budowie autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy-Toruń.

To jeden z największych kontraktów jaki udało się podpisać toruńskiemu dilerowi Mitsubishi. Sukces nie byłby możliwy gdyby nie dynamiczny rozwój firmy i budowa nowego centrum motoryzacyjnego. Dzięki szerokiej ofercie handlowo-usługowej Arpolu oraz wsparciu ze strony centrali Mitsubishi w Polsce dostawa prawie 100 samochodów L-200 zostanie przeprowadzona wg najwyższych standardów.

- Rozmowy trwały ponad 4 miesiące. Skanska-NDI postawiła bardzo ostre wymagania. Tylko dzięki atrakcyjnej cenie, bardzo dobremu zapleczu technicznemu i wysokiej renomie firmy Arpol na toruńskim rynku samochodowym udało nam się podpisać jeden z największych kontraktów i spełnić wszystkie wymagania oferenta - wyjaśnia Krzysztof Bartosiak, dyrektor zarządzający Arpol Motor Company.

Wybór Mitsubishi L-200 to nie tylko atrakcyjna cena. Od wielu lat firma Skanska dba o bezpieczeństwo swoich pracowników. Aż czterema gwiazdkami w testach zderzeniowych może pochwalić się L-200 deklasując tym samym pozostałych rywali. To ważny argument przy wyborze tak dużej floty.

- Zwróciliśmy również uwagę na komfort jazdy - dodaje Tomasz Michta, koordynator floty w firmie Skanska-NDI.- Ważna dla nas była również opinia o Mitsubishi dotycząca awaryjności. Nie możemy spóźniać się z pracami, stąd musimy mieć samochody które nie odmówią nam posłuszeństwa na placu budowy.

Nowe "elki" będą wykorzystywane głównie do poruszania się po terenie budowy. Muszą przejechać każdą drogę - piaszczystą, błotnistą czy żwirową.

Pełne zaplecze serwisowe zapewnia dostawca aut, firma Arpol Motor Company. Cztery samochody zastępcze tej samej klasy, wydłużone godziny pracy serwisu oraz specjalne podnośniki i myjnie do odgruzowywania auta to tylko niektóre zmiany jakie trzeba było wprowadzić w dziale serwisu.

- Mamy wszystko co może być potrzebne Skanska-NDI. Od auta zastępczego, po dedykowanych mechaników i serwisantów którzy pomogą nawet na budowie - dodaje Bartosiak. - Sprzedaż aut to wielki sukces, zaś obsługa kontraktu to wielka odpowiedzialność. Wiele pracy przed nami, ale wierzymy, że dzięki doświadczeniu i znakomitemu zapleczu technicznemu podołamy temu wyzwaniu - dodaje dyrektor zarządzający Arpolu.

Przy obsłudze floty samochodowej Skanska-NDI współpracuje od wielu lat z firmą LeasePlan Polska, jedną z największych na rynku CFM. LeasePlan zapewnia wykonawcy pełne zarządzanie floty poczynając od rejestracji auta i ich ubezpieczeniu a na koordynacji serwisowania i logistyce aut zastępczych kończąc.

Na początku sierpnia firma Skanska-NDI odebrała z rąk Krzysztofa Bartosiaka z firmy Arpol 17 kluczyków do nowych L-200. Do końca roku na całym odcinku będzie pracowało ich prawie 100.

Autor: Michał Jasiński

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska