Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Navitel Navigator nawigacją roku 2015

Navitel Navigator nawigacją roku 2015

Data publikacji: 2016-03-21

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych z dumą informuje, iż nawigacja Navitel Navigator otrzymała pierwszą w historii polskiego oddziału firmy konsumencką nagrodę.

Czytelnicy miesięcznika mobilnych technologii Mobility przyznali statuetkę Złoty Bell w kategorii "Nawigacja roku 2015".

- Tym prestiżowym wyróżnieniem zdeklasowaliśmy uznane marki nawigacyjne istniejące na rynku znacznie dłużej od nas, co w szczególny sposób napawa nas optymizmem. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i obiecujemy dynamiczny rozwój w 2016 roku. Nagroda, którą otrzymaliśmy na Gali Mobility Trends 2015 motywuje nas do dalszej wytężonej pracy, dlatego już teraz mogę zapowiedzieć wprowadzenie nowych funkcjonalności do naszego programu nawigacyjnego, a także rozbudowę portfolio o zupełnie nowe produkty. Zapraszam do współpracy. Bądźcie z nami - zachęca Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Plebiscyt Mobility Trends zorganizowano już po raz szósty z rzędu. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo MIT MEDIA Group, którego prezes Tomasz Cieślak tak podsumował tegoroczną edycję - Z marką Mobility jesteśmy obecnie na rynku od 15 lat. Chociaż początkowo było to tylko branżowe czasopismo o nowych technologiach, teraz spokojnie mogę powiedzieć, że Mobility to platforma medialno-kojarzeniowa. Dzisiaj to marka czasopisma, bloga, plebiscytu Mobility Trends oraz targów Mobility Days.

Nagrody przyznawane przez użytkowników, jak ta w zwycięskiej kategorii na "Nawigację roku 2015", są szczególnie ważne, ponieważ są sygnałem z rynku, mówiącym o tym, że produkt jest dopracowany i spełnia oczekiwania wielu kierowców. W ankiecie konkursu Mobility na nawigację Navitel Navigator głos oddało aż 1160 osób.

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska