Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Nowy wizerunek firmy Comma

Pewność rodzi się w sercu

Data publikacji: 2014-01-22

Firma Comma Oil & Chemicals, nieustannie wzmacniająca swoją pozycję jako wiodącego dostawcy sprawdzonych produktów o wysokiej jakości dla coraz szerszej bazy klientów, ujawniła dzisiaj nową wizualną tożsamość.

Zmiana marki uwzględnia wprowadzenie nowego hasła reklamowego oraz nowoczesnego logo. Hasło "Pewność rodzi się w sercu" odzwierciedla pełne zaufanie pracowników firmy Comma do jakości oferowanych produktów, począwszy od produktów bazowych, procesu produkcji i obszaru testowania do pracowników oraz kontroli produktowych w sportach motorowych. Dzięki niemu nasi klienci - kierowcy, mechanicy i dystrybutorzy - mogą poczuć się pewnie, korzystając z produktów firmy Comma.

Logo, znacznie różniące się od ustępującego loga firmy Comma, w którym dominują kolory czerwony i niebieski, jest utworzone z dwóch pierścieni, które oznaczają nie tylko branżę motoryzacyjną, ale również nieustanny rozwój firmy.

Nowy wygląd obejmie tez ofertę opakowań - firma Comma wprowadziła nowy kształt opakowań, oferujący znamienne, wyraźne linie, które będą pojawiać się wyłącznie na produktach firmy Comma. Na każdej etykiecie pojawi się flaga brytyjska, która będzie podkreślała brytyjską tożsamość i oznaczała, że produkty są wytwarzane na terenie Wielkiej Brytanii.

Zmiana wizerunku firmy Comma odbywa się, gdy firma wkracza w nową erę rozwoju i inwestycji. Firma Comma, założona w 1965 r. jako przedsiębiorstwo komponujące oleje, jest obecnie oddziałem wiodącego konglomeratu brazylijskiego - firmy Cosan. Pod zarządem firmy Cosan przedsiębiorstwo Comma nieustannie oferuje swoim klientom wysokiej klasy produkty oraz usługi - produkty Comma są obecnie dostępne na ponad 40 rynkach na świecie.

Rzecznik firmy Comma, Mike Bewsey, objaśnia powód wprowadzenia nowej marki:
- To jest fascynujący okres dla firmy Comma. Jesteśmy obecni na nowych rynkach międzynarodowych i chcemy, aby nowy wizerunek odzwierciedlił ten wspaniały okres oraz nasze produkty najwyższej jakości. Chcemy, aby nasz nowy wizerunek był odważny, nowoczesny i jednocześnie wciąż rozpoznawany jako wizerunek firmy Comma. Podjęliśmy decyzję, aby skupić się na promowaniu zaufania, ponieważ jest ono według nas niezbędne w celu wzmacniania naszej pozycji jako dostawcy światowej klasy produktów oraz wszelkich form pomocy.

O firmie Comma

Szeroki asortyment światowej klasy smarów, środków chemicznych i samochodowych środków konserwacyjnych firmy Comma do pojazdów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych i pojazdów ciężarowych jest dostępny w sprzedaży dla zawodowych mechaników i kierowców na ponad 40 rynkach na całym świecie.

Wszystkie produkty firmy Comma spełniają najwyższe międzynarodowe normy bezpieczeństwa oraz podlegają surowym testom i procedurom kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Firma Comma, założona w 1965 roku jako prywatne przedsiębiorstwo komponujące oleje, w 2012 roku stała się oddziałem operacyjnym i spółką zależną firmy Cosan S.A. z siedzibą w S'o Paulo.

Autor: Jazda Miejska

mazda_cx5_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska