Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Bydgoski diler BMW zaprasza na premierę BMW Serii 1, którą umili degustacja win i sushi.

Wino, sushi i... BMW

Data publikacji: 2011-09-14

Najmniejszy model z rodziny BMW doczekał się swojej drugiej odsłony. Dwa dni po oficjalnej premierze na salonie we Frankfurcie, Dynamic Motors zaprezentuje BMW Serii 1 miłośnikom motoryzacji w kujawsko-pomorskim.

Degustacja win oraz pokaz przygotowania sushi to jedne z ciekawszych atrakcji, jakie czekać będą na klientów salonu BMW w Bydgoszczy już w najbliższą sobotę. Od godziny 8.00 gości Dynamic Motors witać będzie najnowszy model niemieckiego koncernu - BMW Serii 1. To z jego powodu w całej Europie i w Polsce trwać będą specjalne Dni Otwarte.

Koncepcja sportowego hatchbacka z napędem na tylną oś na tyle spodobała się klientom, że producent postawił tym razem nie na rewolucję, a ewolucję. Nowy model zyskał jednak na bardziej agresywnej przedniej części nadwozia, w której łatwo doszukać się można podobieństw do coupe z serii 6. Cała sylwetka najmniejszej "beemki" również urosła w stosunku do pierwszej generacji modelu. Poprawiła się nie tylko objętość bagażnika (teraz 360 litrów), ale również ilość miejsca w środku.

Nowy hatchback BMW dostępny będzie w dwóch liniach stylistycznych, Sport Line i Urban Line, różniących się m.in. barwą kratki na atrapie chłodnicy oraz formą wlotów powietrza. Ciekawostką będzie spora liczba multimedialnych gadżetów oferowanych do "beemki". Na liście wyposażenia dodatkowego znajdzie się m.in.: zestaw audio z dostępem do Internetu, systemy integracji dla smartfonów i przenośnych odtwarzaczy muzycznych, aplikacje do odbioru radia internetowego oraz uzyskiwania informacji Real – Time Traffic.

Pod maską nowego BMW Serii 1 znajdziemy pięć silników, z czego dwa benzynowe (116i, 118i), a trzy wysokoprężne (116d, 118d i 120d). Na rok 2012 niemiecki koncern planuje wprowadzenie do sprzedażu modelu napędzanego silnikiem 116d wykonanego w technologii EfficientDynamics Edition. Motor diesla dysponujący mocą 116 KM będzie mógł zużywać średnio jedynie 3,8 litra oleju napędowego na 100km, emitując jednocześnie o wiele mniej szkodliwych substancji do atmosfery.

Premiera nowego BMW Serii 1 odbędzie się w sobotę, 17. września, w salonie BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońska 264. Salon będzie czynny od godziny 8.00 do 16.00.

Autor: Michał Jasiński

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska