Ogłoszenia sprzedaż samochodu
Renault jest obecnie liderem na rynku samochodów z zabudowami w Polsce

Renault Business Expo, czyli od wywrotki po pojazd brygadowy

Data publikacji: 2012-10-23

Renault rozpoczyna swoją podróż po Polsce z prezentacjami modeli dostawczych oraz modyfikowanych. W wybranych miastach odbędą się specjalne pokazy aut przystosowanych do realizacji zadań specjalnych.

Renault jest obecnie liderem na rynku samochodów z zabudowami w Polsce, a od 1998 roku jest również numerem 1. na rynku samochodów dostawczych w Europie. Jak twierdzą przedstawiciele francuskiej marki, sukces wynika z faktu, że marka potrafi dopasować się do każdego biznesu. A w biznesie, jak to w naturze - wygrywają gatunki najlepiej dopasowane.

Flota modyfikowanych samochodów dostawczych, Renault Bussines Expo, rusza więc w efektowny road-show po Polsce. Przez najbliższe miesiące auta będą odwiedzały salony Renault objęte programem RENAULT PRO+. Klienci różnych branż będą mogli zapoznać się i przetestować zabudowy nadwozi na Masterze np. wywrotka, kontener, chłodnia oraz specjalistyczne zabudowy na innych pojazdach dostawczych z gamy Renault np. pojazd brygadowy, przewóz leków, przewóz osób, pojazd - sklep czy też warsztat.

W dniach 22-30 października Renault Business Expo odwiedzi również toruński salon Uni-Car DWA przy ulicy M.Skłodowskiej-Curie 67a. 

Źródło: www.uni-car.pl

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska