Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Robert Lewandowski testuje Mercedesy-AMG

Robert Lewandowski testuje Mercedesy-AMG

Data publikacji: 2014-06-30

Na torach "Kielce" i "Poznań" regularnie odbywają się szkolenia doskonalenia techniki jazdy w ramach AMG Driving Academy. Gościem specjalnym jednego z takich szkoleń był niedawno Robert Lewandowski.

"To nie jest takie łatwe, jak się wydaje" - stwierdził Robert Lewandowski. Emocji faktycznie nie brakowało - najmocniejsze modele Mercedes-AMG dysponują silnikami o mocy ponad 600 KM i napędem na tylną lub obie osie, a podczas prób zręcznościowych kierowcy mogą wykorzystać pełnię ich możliwości. Po intensywnym dniu spędzonym na torze "Kielce" król strzelców niemieckiej Bundesligi wyznał, że czuje się jak po 120-minutowym meczu.

Filmy z treningu Roberta są już dostępne na kanale Mercedes-Benz Polska na YouTubie. Pojawiają się tam również materiały o najnowszych modelach, prezentacje techniczne, reklamy i wywiady z ambsadorami niemieckiej marki.

AMG Driving Academy prowadzi szkolenia doskonalenia techniki jazdy, łączące elementy bezpiecznego i sportowego prowadzenia ze sprinterskimi osiągami maszyn AMG. W podobnym szkoleniu może wziąć udział każdy - zwłaszcza gdy myśli o zakupie Mercedesa ze stajni AMG. Zajęcia odbywają się od kwietnia do października na torach "Kielce" i "Poznań" i pozwalają w bezpiecznych warunkach sprawdzić walory aut z Affalterbach, a przy okazji zyskać dodatkowe doświadczenie za kierownicą.

Autor: Mercedes-Benz

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska