Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
RUSZYŁ PIERWSZY POP-UP STORE MARKI MERCEDES-BENZ

Pierwszy Pop-Up Store MB

Data publikacji: 2017-04-10

W weekend 8 kwietnia w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce - Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store - specjalny multimedialny showroom, w którym klienci mogą poczuć ducha marki Mercedes Benz.

Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store to wyjątkowa lifestylowa formuła, pozwalająca odwiedzającym wejść do świata tej luksusowej marki w nowoczesny, multimedialny sposób. Koncepcja jest odpowiedzią na światowe trendy zbliżania marek motoryzacyjnych do swoich klientów w miejscach najchętniej przez nich odwiedzanych.

Nie jest ona klasycznym rozwinięciem ekspozycji samochodów w galerii handlowej. W Centrum Handlowym Arkadia powstała bowiem nowoczesna, pełna multimediów strefa, pozwalająca na intensywny i bliski kontakt marki z fanami. Goście showroomu mają szansę zapoznać się z nowościami technologicznymi stosowanymi w poszczególnych modelach Mercedesa. Dzięki nowoczesnej technologii Digital Signage mogą w atrakcyjnej formie, samodzielnie skonfigurować swoje wymarzone auto. Nie brakuje oczywiście bogatego wyboru firmowych gadżetów z kolekcji Mercedes-Benz.
Przewodnikami po showroomie o powierzchni ok. 120 m2 są specjalnie przeszkoleni Product Experci oraz doradcy handlowi.

Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store będzie tętnił życiem, już niebawem zaprosi klientów do uczestniczenia w interesujących eventach, umożliwi im spotkania z ambasadorami marki, którzy opowiedzą o swoim "brand experience".

Głównym celem POP-UP Store jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą lepiej poznać markę. Nie może się ono obejść bez jazd próbnych, na które będą prowadzone zapisy i które będą realizowane na miejscu.

POP-UP Store to także premiery wybranych modeli – jeszcze w kwietniu marka zaprosi klientów na premierę wyjątkowego modelu GLA.

Ale to nie wszystkie propozycje dla fanów Mercedesa. W lokalu będą prowadzone zapisy na rozmaite wydarzenia. Goście będą zapraszani do skorzystania z wygodnej usługi serwisowej w opcji “door to door”. Jako pierwsi dowiedzą się także o lokalnych eventach, np. Dniach Otwartych w poszczególnych salonach Auto Idea - Warszawa, Białystok, Olsztyn. Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store przewiduje także specjalne imprezy adresowane do kobiet z cyklu "She’s Mercedes".

Dealer Mercedes-Benz Auto Idea od kilku lat realizuje strategię dzięki której stał się motoryzacyjnym liderem innowacji. Szeroka paleta modeli we wszystkich kategoriach aut oraz unikatowe rozwiązania przekładają się także na konieczność unowocześnienia sposobu i stylu komunikacji z konsumentami. W dzisiejszych czasach to właśnie centrum handlowe jest naturalnym miejscem do spotkania z klientami, którzy są nieustająco zabiegani i mają niewiele czasu.

 

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska