Ogłoszenia sprzedaż samochodu
SOFORT AG z Oponeo na podbój Europy

SOFORT AG z Oponeo na podbój Europy

Data publikacji: 2014-03-10

SOFORT AG podpisał umowę na współpracę międzynarodową z Oponeo, liderem branży oponiarskiej w Polsce. Zakres kooperacji obejmuje siedem krajów: Niemcy, Austrię, Holandię, Francję, Hiszpanię, Wielką Brytanię oraz Włochy.

Dzięki temu porozumieniu, od środy 19 lutego 2014 r., e-sklep Oponeo oferuje na wymienionych rynkach niezależną metodę płatności SOFORT Banking.

Współpraca pomiędzy Oponeo i SOFORT AG jest częścią planów strategicznych obydwu spółek, obejmujących między innymi ekspansję I wzmacnianie swoich pozycji na różnych rynkach europejskich.

- Liczymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, sile marki SOFORT oraz zaufaniu, jakim się ona cieszy w Europie, możemy znacznie przyśpieszyć nasz rozwój i sprawić, że oferta Oponeo będzie jeszcze bardziej konkurencyjna. Dzięki temu, nasi klienci robiący zakupy na Oponeo oczywiście również skorzystają, zyskują bezpieczną, szybką I łatwą w obsłudze metodę płatności - powiedział Dariusz Topolewski, CEO Oponeo S.A.

W celu zachęcenia klientów do korzystania z SOFORT Banking, ta forma płatności uzyskała wysoką pozycję w koszyku zamówienia.

Rocznie na wszystkich rynkach, na których działa Oponeo, przeprowadzane jest 340 000 transakcji.

- Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Oponeo liczba transakcji zdecydowanie wzrośnie. SOFORT Banking jest bardzo dobrze znany i ceniony w Europie, co powinno sprawić, że korzystanie z Oponeo będzie dla klientów jeszcze wygodniejsze, prostsze oraz w pełni bezpieczne. Tym samym SOFORT AG czyni kolejny krok w umacnianiu swojej pozycji w ważnym dla nas segmencie - dodaje Dr. Gerrit Seidel, CEO SOFORT AG.

Jak działa SOFORT Banking?

Podczas dokonywania zakupów w sklepie Oponeo, klienci mogą teraz wybrać nową metodę płatności - SOFORT Banking. Następnie wskazują swój bank oraz wpisują w zabezpieczonym formularzu dane potrzebne do zalogowania się do bankowości internetowej. Operacja musi zostać potwierdzona jednorazowym kodem weryfikacyjnym. W następnym kroku, przelew bankowy, jak każdy inny jest wykonywany przez bank. SOFORT Banking upraszcza i skraca czas płatności online, ponieważ nie wymaga rejestracji. Wszystko czego klient potrzebuje to dostęp do bankowości online.

Kiedy zamówienie i proces płatności są zakończone, sprzedawca automatycznie, w czasie rzeczywistym, otrzymuje potwierdzenie zainicjowania transferu przez kupującego. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz przyspiesza proces sprzedaży.

SOFORT Banking działa jak zautomatyzowana płatność z góry wykonana zwykłym przelewem bankowym, trwająca tylko kilka sekund, bez żadnych dodatkowych kosztów. System wspiera tradycyjne metody płatności i przedpłat. Obecnie SOFORT Banking jest oferowany w ponad 25 000 sklepach online w 10 krajach (Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii) i realizuje ponad 3 miliony transakcji miesięcznie.

SOFORT AG posiada certyfikaty TÜV w kategoriach "Atestowany system płatniczy" oraz "Atestowana ochrona danych" i jest poddawany regularnemu audytowi przez TÜV.

TÜV jest globalnym liderem z zakresu niezależnych audytów jakości i bezpieczeństwa. Firma z ponad 140 letnią tradycją zatrudnia 17 200 pracowników w 65 krajach, na wszystkich kontynentach. Niezależni eksperci dbają o jakość, efektywność oraz bezpieczeństwo
w interakcjach pomiędzy ludźmi, ze środowiskiem naturalnym oraz technologią w niemal wszystkich branżach oraz obszarach życia.

Autor: Jazda Miejska

mazda6_bednarscy
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska