Ogłoszenia sprzedaż samochodu
JazdaMiejska.pl | moto magazyn
Toyota Avensis ulubionym samochodem Niemców

Niemcy kochają Avensisa

Data publikacji: 2014-06-29

Jak wynika z badania satysfakcji z posiadanego samochodu, przeprowadzonego w Niemczech przez instytut JD Power, Toyota Avensis uzyskała najwyższe oceny spośród wszystkich pojazdów badanych na niemieckim rynku.

Toyota uzyskała rewelacyjne wyniki w badaniu satysfakcji z posiadanego samochodu przeprowadzonego w Niemczech przez instytut JD Power. W niemieckiej edycji Vehicle Ownership Satisfaction Study JD Power 2014 Toyota zajęła drugie miejsce w zestawieniu, ustępując jedynie marce Porsche. Toyota Avensis okazała się ulubionym samochodem Niemców i zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich badanych modeli.

W swoich klasach bardzo wysokim zaufaniem Niemców cieszą się także miejskie AYGO (2. miejsce w klasie), Yaris (2. miejsce w klasie), oraz kompaktowy Auris (3. miejsce w klasie).

Z badania wynika, że nabywcy nowych samochodów w Niemczech najbardziej cenią sobie jakość i niezawodność (56%), atrakcyjność zakupu (48%) oraz bezpieczeństwo (46%), czyli kategorie, w których Toyota od lat wyróżnia się na wszystkich światowych rynkach.

Badanie bazuje na ankietach wypełnionych przez 18 288 właścicieli nowych samochodów, które zostały zarejestrowane w Niemczech w okresie styczeń 2011 - grudzień 2012. Badanie zostało przeprowadzone w okresie grudzień 2013 - luty 2014.

Źródło:
http://www.jdpower.com/press-releases/2014-germany-vehicle-ownership-satisfaction-study-voss

Autor: Jazda Miejska

Google
Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Wynajem modeli zdalnie sterowanych, symulatorów F1
Modele RC sklep
SZUKAJ W SERWISIE!
rynek Brak artykułów
Chcesz wiedzieć więcej, co słychać w motoryzacji?
Copyright © Fabryka Dobrych Pomysłów, 2009 - 2012r. O nas | Polityka prywatności | Reklama | Katalog firm | Partnerzy Nasze strony: Modelmania.pl | JazdaMiejska